Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gondozás mentes akkumulátort...

Gondozás mentes akkumulátort kell tölteni első használat előtt?

Figyelt kérdés
Most vásároltam egy gondozás mentes akkumulátort tehát teljesen zárt semmit nem kell bele tölteni,ezt kell tölteni vagy csak berakom a motorba és indítok?Valahol azt olvastam hogy az akkumulátor élettartamát az első töltés határozza meg.Vagy ez csak akkor érvényes ha magam töltöm meg savval?

2014. máj. 28. 12:05
1 2
 11/12 anonim válasza:
A gondozásmentes aksi=Géles akkumulátor. Nem kell savval utántölteni. Gyakrabban töltheted. Nincs memóriaefekt. Viszont alacsonyabb teljesítményű. Vagyis hamarabb lemerül. Az életciklusa vége felé egyre gyakrabban kell majd tölteni.
2014. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez nem zselés (géles) akkumulátor hanem AMG,de olvastam hogy a zselések macerásabbak kicsit.
2014. máj. 30. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!