Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jogsitok megszerzése utan...

A jogsitok megszerzése utan mennyi ido telt el, mire azt mondhattatok: " igen, most mar biztosan vezetek"?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 18:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
én mindig is biztos voltam magamban.. aki nem biztos abbanamit csinál az ne üljön autóba !
2009. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Miután megkaptam a jogsit egyből.

Ez van.

Vater haverja volt az oktatóm. Képzelheted:S

addig nem engedett vizsgázni míg úgy nem vezetek mint Ő.

Azé faxa volt míg a többiek vettek 30 órát én vettem vagy 130-at....XD

persze kispézé.......

2009. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
az ilyen önjelölt nikilaudáktól mentsen meg az úr!
2009. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
egy fél év, mire megtanultam vezetni, és még kb 1 év, amíg megtanultam közlekedni, biztonságosabban mint egy frissjogsis. A baleseti kockázat kb. a vezetés kezdetétől számított kb. 1 év fodulópontján a legnagyobb, nagyátlagot tekintve: amikor már érzed a kocsit, de még nem vagy profi = lásd apu bmw-jét összetörő 3-ad - 4-ed éves gimnazisták.
2009. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén van feltéve a kérdés. Nem mindegy, hogy jogsi megszerzése után vezetsz-e... Én több, mint 12 éve vezetek, és szerintem jól vezetek. De kb. 5 éve merem kijelenteni, mert azóta napi szinten és forgalomban vezetek. Az előtt faluból városba, gyenge városi forgalom stb. stb. A legelső Bp-i vezetésemkor kétszer izzadtam le. :D
2009. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2 hónap aktív rutinszerzés után :) addig is biztos voltam a dolgomban, de mostmár előre is látok dolgokat pl. bamba idős nénik/bácsik esete
2009. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem időhöz, hanem kilométerhez lehet kötni. Szerintem 50000 km után már nem érhet nagy meglepetés. Azoktól mindig a falat kapartam, akik kijelentik, hogy 30 éve balesetmentesek, aztán kiderül, hogy ez idő alatt kb 20000 km-t sikerült összehozniuk.
2009. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

SOHA !!!!

Hiába van jogsid 15 vagy 30 éves tapasztalattal ha egy hülye beléd jön és megdöglesz !

Nekem 20 éve van jogsim szinte minden kategóriára és hát nagyon jól tudok vezetni meg levezettem már vagy 1 millió kilométert ha nem többet de mindig bennem van az a félelem hogy valaki belém jön.

2009. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem apukám azt mondta 28éves jogosítvánnyal, hogy ha a forma1ben meg tudom verni Schumachert 8szor, akkor tudok vezetni. Elgondolkodtató, ő katonaságnál tanult vezetni, kapott speciális kiképzést belőle és így sem mondja azt, hogy tud vezetni. Ehez az is hozzátartozik, hogy az első kocsiját, egy fordot két hét után összetörte, akkor még 18éves jogsival, első balesetében, így érthető miért mondja azt, hogy soha sem lehet megtanulni tényleg jól vezetni...
2009. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Azért 18éves jogsival, mert előtte az nagyapám kocsiját használta, akinek nem volt jogsija, ezért apukám használta napi szinten. 18évig...
2009. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!