Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada samara jó első autónak?

Lada samara jó első autónak?

Figyelt kérdés

Egy első gazdás szamaráról lenne szó 93 évjáratú 1.5 benzin.gázos 5+R váltóval.

Egyébként a szomszédomnak lesz eladó kihasználatlanság miatt.

Az autó úgy néz ki mint ha új lenne.

150.000 ft ért ideadnák nekem + friss műszakival,a gázrendszere is érvényes még 5 évig.

Kérdésem az lenne érdemes még ilyen autókat venne vagy inkább keressek mást?



2014. máj. 28. 19:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen szovjet technikájú autók inkább hobbiautónak jó, nem mindennapi használatra.
2014. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 dirtboy ***** válasza:
21%

keress mást

munkatársam 170ért 93as 1.4es benzines F astrát vett,nincs szétrohadva,vezérlés is nemrég lett cserélve benne,fogyasztása teljesen okés,pár hónapja már meg van és kutya baja az autónak.

kicsit azért jobb én úgy gondolom mint egy samara.

2014. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

94-es évjárat, 1.5 benzin, 5-ös váltóval. Ha ilyen munkákat meg tudsz csinálni, akkor semmi gond:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Én első autónak suzuki swift-et vettem keveset fogyaszt nem drága és olcsók az alkatrészek is hozzá ami nem egy utolsó szempont.
2014. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ennyi pénzért teljesen jó. főleg ha tényleg megkímélt jó állapotú. Mert ez a lényeg.

Egy hasonló korú F Astra, Swift nem sokban jobb nála és ennyi pénzért ezekből jellemzően messze nem makulátlan darabokat kapsz.

2014. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.Igen jó állapotú ez a szamara ami eladó lesz végig garázsban tartották egyébként és nincs szétrohdva mint az egyik válaszadó linkeiben lévő autó.

Van még egy jellőlttem ami szintén helyben eladó egy 1.6 Benzines Toyota carina 350.000 ért eladó 95 évjáratú.

Csak ettől félek mert mint tudjuk a toyotákhoz nagyon drágák az alaktrészek egy európai autóhoz képest.

2014. máj. 29. 18:51
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyébként 450.000 ft-om van az egész autóvásárlásra csak nem szeretném az egész összeget az autóra költeni,vagyis az átíratásra és az esetleges javításokra is szeretnék egy kicsi tartalékot hagyni.
2014. máj. 29. 18:53
 8/21 A kérdező kommentje:
Meg munkába járáshoz és tanuló kocsinak nem szeretnék drága autót.
2014. máj. 29. 18:54
 9/21 dirtboy ***** válasza:
27%

300ért már lehetne igényesebb autód is,kényelmesebb,jobb megjelenésű,szervó,elektromos ablak stb felszereltséggel.

én nem értem miért pont lada samarára vágysz,olyan vagy most mint mikor valami akciós és az ember akkor is venni akar ha nincs is rá szüksége csak mert akciós.

most tudsz egy samarát jó állapotban szerinted jó áron és bele sem gondolsz hogy mennyivel jobb autód is lehetne.

szerintem ez hiba.

én a helyedben 300ért nézegetnék autókat azt átíratod kb 55ből,a kötelezőket cseréled rajta és még mindig marad a 450ből kb 50ezred biztosításhoz stb hez.


a 300as autó meg még mindig egy olcsó autó,nyugodtan lehet rajta tanulni,attól hogy kezdő vagy nem kell full fapados autót venned.

2014. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"olyan vagy most mint mikor valami akciós és az ember akkor is venni akar ha nincs is rá szüksége csak mert akciós."

dirtboy vagy mi csoda kezdjük ott hogy én nem sértegettelek és nem néztem le senkit így a tiszteletet megadom és ezt viszont el is várom.

Másodszor nem kéne spekulálnod ép azért veszek autót mert kell 5 éve van B jogsim de eddig csak egy robogóval jártam mert helyben volt a munkahelyem.

És nem akarok drága autót venni mert csak arra kell hogy eljussak vele 15 km-re a mostani munkahelyemre a szomszéd faluba ugyanis ilyen messzire minden nap már robogóval járni nem túl kényelmes.

2014. máj. 29. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!