Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada samara jó első autónak?

Lada samara jó első autónak?

Figyelt kérdés

Egy első gazdás szamaráról lenne szó 93 évjáratú 1.5 benzin.gázos 5+R váltóval.

Egyébként a szomszédomnak lesz eladó kihasználatlanság miatt.

Az autó úgy néz ki mint ha új lenne.

150.000 ft ért ideadnák nekem + friss műszakival,a gázrendszere is érvényes még 5 évig.

Kérdésem az lenne érdemes még ilyen autókat venne vagy inkább keressek mást?



2014. máj. 28. 19:58
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

köszi ismét a válaszokat.Nagyon kis autót nem akarok,mert rossz a biztonság érzetem bennük.

Nagy város felénk nem nincs szóval városi fogyasztást felesleges erre fele nézni,ég ez a napi 30 km is országúton történik.

Egyébként megnéztem mind két autót a Toyta carinát és a Lada szamarát is. Bekukkantottam a padlószőnyeg alá is a tulajok engedték sőt még segítettek is a szétszedésben (kicsi a falunk és ismerős/haver erre fele ).Eggyik autó sincs szétrohadva futóművük motorjuk is jó tényleg karban tartott autókról van szó.Ki is próbáltam mind két kocsit igzán meg valva a carina jobban bejött mert nagyobb kényelmesebb autó, csak hát félek az alkatrész áraktól. Mert sok helyen olvastam, hogy a japán autókhoz nagyon drága az alkatrész.

Igaz ez?

Vagy csak mendemonda?

Vagy pedig drágább ,de nem annyira horrorisztikusan mint ahogy azt pletykálják?

2014. jún. 1. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!