Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 ccm motor közül 2T-t vagy...

50 ccm motor közül 2T-t vagy 4T-t érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
A konkrét típus pedig Derbi Senda lenne. Két, vagy négyütemű válotzat a jobb, ha egyáltalán ez egyértelműen megválaszolható?
2014. jún. 9. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 ütemü jobb választás. Kissebb fogyasztás,hosszabb élettartam,környezetbarátabb. A két ütemü motor egyszerübb,egyszerübb a javitása,viszont hatékonynak nem nevezhetö...Konkrét tipust nem ismerem,igy az esetleges konstrukciós hibákról nem tudok nyilatkozni.
2014. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. jún. 9. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
a derbi senda kizarolag am6 blokkal van szerelve, mint a tobbi tarsa a kategoriaban, ami 2t ugyhogy ezt megbeszeltuk. egyebkent sokkal erosebb egy kiskobcentis 2t mint egy szar 4utemu
2014. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem két robogóm van, nem márkás, csupán kínai Kymco, és Ecobike.

Igazából 2T erősebb, nyomatékosabb, és többet is megy végsebességre.

Ezzel ellenben a 4T kényelmesebb, halkabb, fele akkora fordulatszámon jár, jóóóval tartósabb és kevesebbet is eszik.

9 dl/ 100km

Ettől jobb nem kell :)

2014. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 petizacc ***** válasza:
A Senda Derbi blokkos, de ettől függetlenül ugyan úgy kétütemű ahogy az 50-esek nagy része.
2014. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Derbi Senda csak 2T! Nincs 4T változat.Akkor az valami kínai fos..4T 50-es az olyan szerintem mint a lepkefing.Legalábbis robogóval mentem,hát azt hittem,hogy soha nem érek el a boltba.Nyomatékos lehet alulról,de nem ebbe a ccm-be.Fogyasztás oké,hogy kevesebb,de ha a Senda jól van belőve akkor elvan 3-4l-el is erdőbe.Mert gondolom oda kell.Ha már endurot veszel.Ha utcán használod szerintem ki lehet hozni 2,5 literre is.

Most az itt a nagy kérdés,hogy hol is fogod használni.

Ha jogsi nincs,kezdő motoros vagy,és egy jól fogyasztó, kicsi nyomatékos motort szeretnél akkor Honda XL125.

Ha van jogsi (AM) és utcára kell vagy erdőre,akkor Senda,RX50,RMX50,DT50. (Nagy részükbe AM6 blokk van)

2014. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2T 50-eset vennék a helyedben az biztos. Hiába eszik többet, de élvezetesebb és nem túrnak le (annyira), mint egy 4T motort.
2014. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!