Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak szerintetek mit...

Első autónak szerintetek mit kellene vegyek? Golf3 ami nagyon tetszik, ha golf3at veszek mire kell figyeljek? Vagy milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
18éves srác vagyok,és autóvásárlás előtt állok kb 1500euró körül mozogjon az ára (kb 450ezer ft.)

2014. jún. 9. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyiből már kaphatsz jó benzines Golfot, de mostanában olvastam, hogy menő autóból újból visszaminősül a szegény emberek autójának. Ennek ellenére nem rossz kocsi, nyugodtan vegyél egyet, ha találsz jó állapotút. Ez mellett még az F Astrát ajánlanám, abból is jókat kapsz ennyiért.
2014. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Golf jó választás lenne. 1500 ájróért nem tudom, jobbat találsz-e nyugaton. Jól át kell őket nézni, mert már nem mai darabok.
2014. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!