Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 millióból milyen kocsit...

20 millióból milyen kocsit vegyek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 23:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/157 A kérdező kommentje:

oké 4 körül ott leszek a WestEnd vízesésénél majd rád csörgök neon zöld kantáros gatyába leszek a melóból jövök majd.

juj alig várom már ma este tuti nem tudok aludni az izgalomtól

2014. jún. 10. 00:01
 32/157 anonim ***** válasza:
14%
Ha tényleg lenne 20 misid akkor nem itt vernéd a nyálad hanem elmész autószalonokba és megnézed az autókat hogy melyik tetszik jobban.
2014. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/157 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj hogy ha nem kamu akkor nagy gáz van! Semmit nem tudsz a pénzügy világáról, azt se hogy hogy megy ez! Nem tudod hogy mennyi pénz van a kezedben és hogy mire használd! Mivel ilyen önfejű vagy csak annyit mondok így jártál. Az meg a másik hogy befektethetted volna, te hülyeségeket beszélsz a kamatokról, szerinted más hogy gazdagodott meg mert biztos nem fogsz ilyen gondolkodással, de ahogy gondolod csak be ne bukj ebbe a dologba!
2014. jún. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/157 A kérdező kommentje:

Semmit nem tudsz a pénzügy világáról


D?AS_?F_SA?D_F?_A?D


mondja aki bankbetéttel akarja megduplázni a pénzt, am ja biztos a 2% os bankbetéten gazdagodnak meg az emberek


és melyik része kamu?? segíts légyszi


[link]


tessék

2014. jún. 10. 00:11
 35/157 anonim ***** válasza:
16%

35.

nem kéne ennyire rossz indulatúnak lenni ember!

nem fog beelbukni, mert én segítem majd a szaktudásommal mindenben, autóvásárlás, és pénzügyiek terén is.

Szeritnem egy mérnök szavára jobban ad, már nem azért mondom, hogy felvágjak, vagy téged lemínősítselek, csak reagáltam a rosszindulatú megjegyzésedre.

2014. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/157 A kérdező kommentje:
holnap megyek megveszem a bmw-t én már ezt eldöntöttem az 57%os csőbe akar húzni valami tuti biznisszel én érzem
2014. jún. 10. 00:15
 37/157 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon helyes! Kell aki igazgatja mert a pézügyben egy nem hozzáértő ember elveszik! Nem rosszindulatból írtam, ha még ha annak is tűnt én csak segíteni akarok, mert én is a szakmában vagyok. Egyébként a netto 400 az semmi!
2014. jún. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/157 A kérdező kommentje:

az az alap+célprémium gondolom te feleennyit se keresel

na meg ügye a pénzügyekhez se értesz semmit se

2014. jún. 10. 00:19
 39/157 anonim ***** válasza:
56%
2014. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/157 anonim ***** válasza:
78%
..hagyad,hagyjátok..Hadd csináljon amit akar..Ja M5-ös Bmw kell neki,vegye meg nyugodtan.. Majd a saját kárán rádöbben,hogy mit veszített,csakhogy akkor már késő lesz..Túl késő,és ha két év mulva neadjaisten elromlik valami majd ott áll a garázsban viszont a súlyadót,és társait fizetni kell(igye mivel nahyobb a kocsi analtobb..),majd rajon..A rozoga kis lepukkant garázsnak becézett sza*ban biztos jól mutat majd eggy M6-os..ha eggyáltálán be fér..Ja én céget vezetek,és közvetlen vagyok,és nem igrott vrlem el a lo, de igen 520 as xdrive-m van,csak elotte már volt házam cég szakmám,hohy biztos fenn tudjam tartani ne erjem meglepetés udv:30:)
2014. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!