Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kaptam egy helyszíni bírságot,...

Kaptam egy helyszíni bírságot, de a másodpéldányon semmit nem lehet kiolvasni, még a jelvényszámot se, fellebbezhetek ezen indokkal?

Figyelt kérdés
A rendőrautó előtt 100 méterrel kihajtottam egy mellékutcából és volt egy elsőbbség adás kötelező táblám, nem éreztem indokoltnak az elsőbbség adást (kevesebb mint 50-nel jött a rendőr) mert elég messze volt még az autó így kihajtottam, majd egy utcával lejjebb megállítottak. Azt mondták nem adtam meg az elsőbbséget és ez 15.000 Forint büntetés +6 pont a jogsimra, de nem késztettem fékezésre az sofőrjüket így nem értem hogy lehet ez szabálysértés. Ilyen dologért nem vagyok hajlandó pénz kifizetni, pláne nem ennyit úgy, szabályosan közlekedtem és nem is történt baleset vagy azt előidéző helyzet. Szeretném tudni hogy a gyakorlatilag üres másod példány a helyszíni bírságról elég ok e, hogy ne kelljen fizetnem.

2014. jún. 15. 22:50
1 2
 11/11 Zen555 válasza:
Én nem kaptam másodpéldányt olyankor mi a helyzet?
2017. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!