Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tokióban (Japánban) tényleg...

Tokióban (Japánban) tényleg van (il) legális utcai autóversenyzés?

Figyelt kérdés
Még ma is él, (mert világ híre van)?! És ezt azt ottani emberek kikapcsolódás céljából teszik, valaki ott ebből él?. Minden jellegű válasz érdekelne. Köszi!

2014. jún. 17. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
most láttad a tokio driftet először? :D
2014. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tisztaban ilyenekkel pl. Tokio drift, halalos iramban...csak hallottam rola hogy van ilyen, mert messzeföldön híre van ennek. Csak kerdezem hogy ez él-e még ott az ilyen jellegu autoversenyzes?
2014. jún. 17. 23:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen, Bp.-en a Váci úton, illetve Szentendre felé is szoktak menni éjszaka.

Ez zárt körü dolog, ha benne vagy a társaságban.

2014. jún. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 - azért a Csepel (HÉV végtől)-Halásztelek szakaszon is megesett amikor arrafelé laktam, hogy csak két nagyon gyorsan suhanó autót lehetett látni meg a hangokat hallani. :)

Sőt, az M1-M7-en a Porsche vs Lambo baleset is valszeg hasonló miatt történt.

2014. jún. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy ezek a "versenyzők" miért nem zárt pályán próbálják ki magukat?

Nekem nem lenne pofám a sajátomon kívül egy csomó más ember életét is veszélyeztetni.

2014. jún. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

mert gondolom nem akarnak milliókat perkálni, csak mert mennek a pályán körbe-köbe. Bár mondjuk az utcai autóversenyzésben benne van a pakliban az életveszély, de zárt pályán is előfordulhat...


Amúgy csak kíváncsiságból kérdezem, jöhetnek még a válaszok :)

2014. jún. 18. 10:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Jópofa vagy, tehát ha valamire nincs pénzed, akkor az szerinted elfogadható, hogy mások élete árán vásárolod meg a lehetőséget?

Persze zárt pályán is van életveszély, de ott csak azoknak, akik bevállalják ezt, és bemennek a pályára.

Közút nem erre való, és aki IQ 70 felett van, annak ezt külön nem kell magyarázni.

2014. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 4: igen, más helyeken is előfordulnak. Köszönöm a kiegészítést.

Az, hogy miért csinálják, az már más kérdés. Ez nem olyan, mint a Forma1, vagy a Nascar. Elsősorban nem a pénz miatt mennek, hanem az úgynevezett szabadság miatt, meg izgalmasabb, hogy illegális. Az, hogy mennyire elfogadható az 'indok', az már, más kérdés.

2014. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szerencsénk van a kékek lekapcsolják őket,vagy meghalnak :D
2017. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!