Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legolcsóbban fenntart...

Melyik a legolcsóbban fenntartható autó?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Az én tippem a Suzuki Swift. De nem sok feltételt adtál meg.
2014. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Az aminél egyszerű felépítésű a mechanika, kevés az elektronika, tömegautó ezért rengeteg hozzá a gyári és utángyártott alkatrész. Használt autónál hozzájön hogy legyen jó állapotú és megfelelően szervizelt.

Persze az a legolcsóbb ha keveset mész vele mert akkor benzinre és kopó alkatrészekre is kevesebbet kell költeni.

2014. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Az elektromos. Üzemanyag jelenleg 0Ft, járulékos költségek minimalizálva, egyedül az aksi tartósága a kérdés, de arra is 5 év a garancia és 10 évre becsülik a használhatóságot.
2014. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
és 10 évig használsz egy swifthez hasonló autót, mire annyi pénzed fog rámenni, mint egy elektromos autó megvételére ma...
2014. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
A fenntarthatóság volt a kérdés vagy az autó ára? Én nem tudom értelmezni a kérdést vagy te, melyikre tippelsz?
2014. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Jól értelmezted, a fenntartásról van szó, de az áram sincs ingyen. Nem otthon töltöd a 220-ról, meg ha így lenne, akkor is pénzbe kerülne. Ma még nagyon nem olcsó egy elektromos autó üzemeltetése, el vagy te varázsolva.
2014. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is az elektromos autó fenntartása a legolcsóbb.

Üzemanyag szempontjából egy robogóval drágább a közlekedés.

Nincs olajcsere, nincs ékszíjcsere. Váltó nem romolhat el mert az nincs, egyfokozatú a hajtáslánc.

Nem tud eldugulni az üzemanyag rendszer, nincs injektor, se karbi.

2014. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Hogy jön ez ide hogy hol töltöm? Te otthon töltöd a benzines autódat? De ha otthon tölteném aminél drágább töltés nem létezik akkor is 100/km 400Ft. Nem tudom ez hogy jön ki a benzinesnél?

Aztán ebbe az el vagyok varázsolva mert fogalmam sincs hasadra ütött vagdalkozást is kifejthetnéd, kiváncsian várom az általad tudni vélt összegeket mibe is kerül az elektromos autó fenntartása. Konkrétan az ablakmosó folyadék feltöltésére van lehetőséged ami iszonyat összeg, ilyenekben hogy olajcsere, szűrők, betétek ne is gondokozz.

Tehát hogy is sikerül kihoznod drágábbra az elektromost te okos?

2014. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
Suzuki,bár nekem Bmw- m van,a csajok utálják a suzukis csoringereket
2014. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de én autóról beszéltem nem elektromos hülyeségekről:D nem megsérteni akarlak.Én pontosabb tipusokra gondoltam mint pl.: suzuki ..és nem elektromos autóra
2014. jún. 20. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!