Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj? Aerox 100...

Mi lehet a baj? Aerox 100 sportkipufogó. Többi lent.

Figyelt kérdés
Téma adott, van egy gyári aeroxom. Gyári pufóval használtam eddig, vettem rá egy LeoVince handmade zx rezsót. Gyönyörű szépen pöcc röff indul vele, de mikor gázt adok neki sokkal lassabban gyorsul, és a régi pufóval 8000fordulat helyett 6000 körül pörög, és olyan lassan mint egy babetta. Igaz dugó gyűrű már lassan cserére szorul, de sokat vesztett a teljesítményből a motor. ( Karbi állítás volt, légszűrú tisztítás is, szép az alapjárat )

2014. jún. 23. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom könnyebbre szokták görgőzni sportkipufogó felrakása esetén. Ez megvolt?
2014. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tettünk fel könnyebb görgőket. Betudtuk annak, hogy szarakodik, hengercsere kell neki. De gyári pufóval sokkal több erő volt benne, 8000-ig pörgött. Most alig megy fel 6000 -ig. Mit befolyásol a görgő súlya? ( kicsit kezdő vagyok ebben )
2014. jún. 24. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:
4,5 vagy 4,7-es görgő kell bele kb. Ki kell próbálni, egy sportkipufogónak kell a fordulat ezért midnenképp le kell könnyíteni. Amikor én vettem 7gr volt benne, kb 30-as végsebességet tudott mert nem pörgött ki, 4,7gr-al mindjárt 85 volt a vége és forog ahogy kell ;)
2014. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!