Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Honda Civic sofőrökről mi a...

A Honda Civic sofőrökről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róluk? Kort és nemet is írjatok:)

Én elsősorban tipikus hü.lyegyerek hullajelülteknek tartom őket, Ti?

Kíváncsi vagyok.


2010. jan. 4. 20:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Miért pont honda civic? Más autóval nem lehet állatkodni? Idióta kérdés!!!!
2010. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Idióta válasz, és azt a bizonyos rokonodat idiótázd akire Én gondolok. Már ne is haragudj meg:)


Azért pont a honda civic, mert én erre vagyok kíváncsi.

Igen más autókkal is lehet állatkodni, de vannak bizonyos rétegautók.

pl.:

fullos bmwk audik >> toppmenedzserek autói

fullos sportkocsik >> playboyok autói

jaguár >> üzletmberek

bmw x6 >> maffia közeli vállalkozók (pl. kaszinó tulajdonosok)

Citroen Picasso, 7 semélyes autók, egyterűek >> nagycsaládosok

Cabriók >> karrierista nők

VW bogár >> retro mániások

suzuki >> kispénzű magyarok, akiknek csak az számít hogy olcsó legyen és guruljon

stb.


Igen, természetesen ezek mint általánosítások, de Én pont arra lennék kíváncsi, hogy a civic-ről milyen általánosítás jut az eszetekbe. :)

2010. jan. 4. 20:31
 3/19 anonim válasza:
100%
Aki Hondás az rossz ember nem lehet ez biztos és van esze, hogy ilyen autót vesz:P Ahoz képest olcsó, alacsony fogyasztás, jó teljesítmény, megbízható stb...:) F/42
2010. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
fiatal, friss jogsisok, akik egy kicsit "menőb" kocsit akartak, és ez fillérekbe kerül, a többihez képest...
2010. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

párom nem toppmenedzser,és mégis fullos audival jár...

(nem lopta/kapta/nyerte,hanem megdolgozott érte,összegyüjtötte rá a pénzt,van ilyen is)


egy civices ismerősöm van,nah ő megmutatta,hogy tud 200 felett mennei a kocsi...többet nem ülök be mellé,idióta:D

2010. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát nézd, azlrt vannak kivételek, van eg yhaverom akinek Audi A8-asa van de nem topmanager, semmi köze hozzá, egyszerűen imádja azt a típust.

Aztán én meg jaguár-mániás vagyok, pedig tanár vagyok.


Na a honda civicesekről pedig az a véleményem, hogy nem fedeztem még fel, hogy hülyeébbek vvagy több lenne belőlük mint más hülyegyerekből. Hidd el, suzukis baromból pont annyi van ....

2010. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem sok Hondás ismerősöm van, mind kemény tuning őrültek :) De vezetni mind tudnak! Állatkodásnak nem nevezném azt ha valaki kihasználja az autó erejét. A tuning Suzukisok szerintem sokkal veszélyesebbek. De sehol se lehet általánosítani, minden oldalon vannak hülyék.
2010. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nekem egyszer egy tuning Civic-es srác segített Cegléden a benzinkúton: elgörbült a motorom kulcsa, és ő egyenesítette ki... nélküle elég nagy bajban lettem volna...

másik sztori mikor szintén tuning Civic: egy kigyúrt részeg srác beintett egy elhaladó Civic-esnek a kocsma előtt, a Civic-es megállt, kiugrott belőle egy kb ugyanakkora kigyúrt sác, a másik izompacsirta meg elszaladt:D jót nevettünk

2010. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Persze, eggyértelmű, hogy nem minden Audi tuljadonos topmenedzser, ezt mint példaként írtam le:)


Köszönöm az eddigi válaszokat, vároma többit is:)

2010. jan. 4. 22:12
 10/19 anonim ***** válasza:

Én szerintem jó ízlése van annak aki Hondát vesz. A hondásokat a tuningőrültek közé sorolnám.

Én nem tartom őket hullajelölteknek azért mert szeretnek gyorsan menni, énis szeretek, az hogy te nem szeretsz az a te bajod:) vagy csak irigykedsz? :)

2010. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!