Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriába járnék dolgozni,...

Ausztriába járnék dolgozni, szeretnék vásárolni egy autót. Alfa 156, vagy ford mondeo lenne a választás. Alfa volt a családban és ford is. Mik a fenti típusok hibái amire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés
Nincs megkötésem, hogy dízeles vagy benzines.600ezer-1millió közt van keretem vásárolni, plusz esetleg rendbe hozatni a kocsit. A válaszokat köszönöm előre is!
2014. júl. 12. 00:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Évjárat 2000-2004
2014. júl. 12. 00:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondeót csak 2003-tól érdemes venni ha dízel, mert az előttiek adagolója típushibás. Alfa 156 háttt... Van akinek nagyon bevált van akinek nagyon nem :D Ha rendesen volt szervizelve meg gondozva akkor egész nyugodtan de ha nem volt akkor nagyon sokba fog még az kerülni. :D
2014. júl. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha volt a családban akkor miért nem ott kérdezed meg?
2014. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert mindkét fél a saját autóját magasztalja. Értelmes hozzászólás...
2014. júl. 14. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem volt Alfa Romeo-m, igaz 159-es Tourismo, de Piacenza és Szatmárnémeti között ingáztam vele, 316 000 km-t raktam bele, én voltam az egyetlen gazdája mivel szalonból vettem, de nekem nagyon bevált az Alfa, soha nem hagyott cserben, viszont rendesen elkell hordani szervízre és nem spórolni a minőségi olajjal, végülis minden autó megbízhatósága attól függ hogy mennyire van rendes gazdája. Nekem a kenyérkereső volt az Alfa, szóvalt ügyeltem rá mindvégig :)
2014. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!