Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MOTOR SZERELŐT. Vettem egy...

Denace kérdése:

MOTOR SZERELŐT. Vettem egy pitbiket és az a baja hogy feketén füstöl csak nagygáznál alapjáraton meg nagyonkicsit néha meg nemis nemtudom mit tegyek vele hogy megyogyuljon valaki,? Azis lehet hogy kipufogobol a fekete gyapot vagy mia ?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok benzint kap jellemzően akkor kormolnak ha dús a keverék, lehet hogy egy tuningmester kicsit nagyobb fúvókát rakott a karbiba a kelleténél
2014. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
am a motorja jó bivalyerős és menet közbe meg nemlátni akkor kiseb fuvokát tegyek bele ?125 ccm hanyas kel bele ?
2014. júl. 27. 11:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Motorolajat nem eszi ugyhogy ötleteim kifogytam .
2014. júl. 27. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a motorolajat enné, kéken füstölne nem feketén. Így látatlanban nem tudhatjuk mekkora kell bele, lehet, hogy csak a karbin kéne állítani. Ha jól megy, hagyd így
2014. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon megy akkor nefoglalkozzak vele?
2014. júl. 27. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd
2014. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1000 köszi.
2014. júl. 30. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!