Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés volt először...

Milyen érzés volt először balesetet okozni? Nagyon idegesek voltatok?

Figyelt kérdés
Ma vokt az első autóbalesetem. Elég durván összetörtek az autók. Normális, hogy egyáltalán nem tud èrdekelji ? Ideges sem vagyok, ilyen leszarom érzésrm van. Kb 2 oraja történt a dolog.

2014. aug. 1. 23:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
2 órája és már otthon is vagy? :D
2014. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1 óráig tartott mìg mindent elintéztünk aztán apám hazahozott. Mi ezen a hihetetlen ? :D jezusom :D
2014. aug. 1. 23:40
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerencsére én nem okoztam balesetet, bár az elején nagyon úgy jött ki hogy én voltam a hibás fél, de szerencsére a helyszínelés során kiderült hogy a másik fél volt a hunyó, nem adott nekem elsőbbséget jobb kéz szabálynál. Szerencsére senki nem sérült meg, bár én aggódtam mert a barátnőmmel voltam és ő sokkot kapott a dolog miatt, de a rendőrök szerencsére nagyon készségesek voltak, elintéztük a papírokat, autó hazaszállításában is adtak segítséget, bár ideges voltam az autó miatt, de leginkább a barátnőm miatt mert még másnap is remegett szegény. Persze még a baleset napján hívtunk hozzá orvost aki megvizsgálta adott nyugtatót is neki meg minden.

Én az autó miatt akkor lettem volna a legkevésbé ideges ha személyi sérülés lett volna, de mivel nem volt így az autó miatt idegeskedtem. Bár szerencsére nem sérült meg csúnyán és a biztosító is szépen fizetett, bár a javítása sokáig tartott ami elég nagy gondot jelentett nekem sok szempontból mert plusz munka kieséseim voltak miatt, de végül minden rendben lett.


Persze ideges voltam én is, de utána lenyugodtam szerencsére.

2014. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd ideges leszel, amikor a javításról megkapod a számlát, a biztosítótól meg az új B/M besorolás díját :)
2014. aug. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az apatikus viselkedés (leszarom érzés) a stressz egyik jele is lehet.
2014. aug. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem ideges vagy... azért írtad ki ezt a kérdést is.
2014. aug. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Lekopogom gyorsan, de a 15 év alatt, amióta vezetek én sem okoztam balesetet és nekem sem okoztak még.

Pedig vezetek elég sokat a munkahelyi céges és a saját autómmal is.

Többször volt már olyan, hogy majdnem belém jöttek, de szerencsére elég jók a reflexeim és alapvetően türelmes ember vagyok. És talán a mázlifaktorom is elég jó ilyen téren.


Ha apám ócska öreg tragacsát törném össze és személyi sérülés nem történne, én sem élném meg tragédiaként. Hiszen az a kocsi már úgyis eladhatatlan, legfeljebb egy bontóban, vastelepen lehetne tőle megszabadulni.

De ha a saját nagyobb értékű, nagy teljesítményű motorral szerelt, tele-extrázott pár éves autódat törnéd össze, amiért évekig dolgoztál és spóroltál, és most hirtelen egyik pillanatról a másikra kuka lenne, mert totálkárosra törted a saját hibádból és még cascod sincs, hidd el téged is érdekelne a dolog!

2014. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt majdnem frontális ütközésem, majd a mezőn bukfencezés, nem én voltam a hibás, de azért annak is érezhetem magam mert az én órám 105-nél akadt ki, a másiké 120-nál, tehát nagy volt a sebesség.. Kiugrottam az autóból, szerencsére semmi bajom nem lett, magamban voltam, a másik autós is jól volt. Az autóm sem volt egy vagyon, tehát örülnöm kellett volna, hogy igen kiszálltunk. De nem, reszkettem, úgy hogy még vizet is alig tudtam inni, még 2 nap múlva is reszkettem, tehát sokk alatt voltam, nem tudtam magam kontrolállni, nagyon megijedtem, meg tudtam, hogy a családom is nagyon félt, ők is nagyon aggódtak. Pedig már akkor sem voltam tapasztalatlan vezető, kerültem előtte is zűrös helyzetekbe, de ez azért durva volt.
2014. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Kedves kérdező! Akkor gondolom apuka vesz neked egy másik autót amivel tudod akadályozni a forgalmat. Mire jók a pénzes apukák ugye? Persze normális, hogy nem érdekel ha kapod 1 hétre rá a másik autót a segged alá mint a kis hülyegyerekek.
2014. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem kapok másik autót, nincs pénzes apucikám. :D
2014. aug. 2. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!