Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szövet vagy Alcantara ülés jobb?

Szövet vagy Alcantara ülés jobb?

Figyelt kérdés
Akinek van, mi a véleménye? Melyik jobb? azt olvastam az alcantara jobb a szövetnél is meg a bőrnél is , mert nyáron nem melegszik fel annyira, télen pedig nem olyan hideg mint a bőr.
2014. aug. 8. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Alcanttara, ez egyértelmű, én a bőrt ki nem állhatom, de a szövettel és a plüssel sincs bajom.
2014. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy az alcantarába nem izzad az ember háta nyáron? Szövethez képest.
2014. aug. 8. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, nekem szövetben sem izzadt soha - ha ez a probléma, lehet érdemes lenne valami normálisabb üléshuzazatot kipróbálni, másrészt amelyik autóban van alcantara, abban nagy eséllyel van profi klíma is (bár én a lehúzott ablakot preferálom).
2014. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj, nem így értettem. Szövetbe nekem se izzad, maximum minimálisan. Ehhez képest érdekelne, hogy az alcantara rosszabb ilyen szempontból, vagy ugyan olyan? (kényelembe ugye jobb mint a szövet, nekem legalábbis kényelmesebbnek tűnt mikor ültem benne)
2014. aug. 8. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem hiszem hogy jellemző lenne az izzadás - ebben a bőr a legrosszabb.
2014. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!