Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért merül le az akku a...

Kisvuk29 kérdése:

Miért merül le az akku a motoromban?

Figyelt kérdés

125ös ETZ-ről lenne szó

Megnéztük a generátor elvileg tölt mert akksi nélkül is megy

Az akku nem lehet rossz mert kb 2,5 hete vettünk bele új motobatt zselés akut

A gyújtás megnézettem azt mondták a kalapács a végét járja de az új kalapácson meg 2x vastagabb az érintkező tehát azt nem sikerült rávenni eddig hogy kinyisson

A töltés jelzőm világít tehát valahol gond van de nem tudom hol

Az akksi kb 1 hétig rúgásra indította a motort azóta a visszajelzők sem világítanak

Vettem hozzá még elektromos fesz szabályzót is de azzal még annyi se történik mint a régi ddr-essel pedig mindenki azt javasolta hogy megéri mondernizálni

A kinézete vett rá az etz megvételére de ha így nyeli a pénzt belököm az árokba és lehugyozom majd meggyújtom

Ha valaki ért hozzá javasoljon valamit :D



2014. aug. 22. 14:56
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Na volt szerencsém egy régi motorossal (szomszéd haverja) megcsináltatni

Új dióda sor és fesz szab után kipörgi a 8000-et és érdekesen ugrik az eleje

Már csak alapjárat kell valahogy de sajna csak szivatva jó az alapjárat :/

2014. szept. 2. 20:58
 32/33 anonim ***** válasza:

Súbert tűt tedd egyel feljebb. Ha kevés akkor még eggyel. Ha már nem lehet akkor viszont valami gond van. Valamiért kevés az üzemanyag. Ilyenkor jön az egész üzemanyagrendszer pucolása...

Ha a súbert tű állítására nem reagál akkor érdemes alapos karbi pucolással kezdeni.

2014. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Már ki lett pucolva de semmi pedig menni jól megy ha kell 10000et is forog meg harmadikban kiviszi földúton a 70et de alapjárat nincs

Állítani csak úgy lehet hogy több mint 2000 legyen de az sok alapjáratnak

Na mindegy menni már megy :D

2014. szept. 4. 06:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!