Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsö saját autónak bmw f10 530d?

Elsö saját autónak bmw f10 530d?

Figyelt kérdés
Kint dolgozok kulfoldon mar 3 éve es eddig apám bmw e39-ét használtam, azzal mentem ki mindig. Most szeretnék egy saját autót. A bmw f10 530d jó választás? Vagy esetel még valami mást tudtok ajánlani? Csak bmw-t mert a bmw a kedvemc autóm!!
2014. aug. 25. 22:26
 1/9 petizacc ***** válasza:
88%
Aludj!
2014. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
87%
Mi ez az új divat, hogy egymást elküldjük aludni? Nem értem.
2014. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
58%
BMW-nek a legjobb a rádiós magnója vezettem már ilyet.. ékon szmek det-et üvöltettem, bömbölt a rádió tapostam a pedált 260-ig és csak 4 litert evett mert lekapcsoltam a motort a lámpánál... meg belefingtam az ülésbe és nem volt büdös!! tudom mert a rib ancom mindig megérzi a fingszagot! de a bwm-be nem érezte mert volt benne ülésszellőztető!
2014. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát jó lehet, de még elég új, majd az idő eldönti. Mondanám hogy ott van az E60-as, a kettő közötti 5-ös ugye, de ha jól bevált az e39, annál már csak több gonndal járó újabbat tudsz venni, mind bonyolultabb. Monjuk az e60 faceliftjei biztos elég jók, bár ha jl tudom, ezeknél pont a későbbi modelleknél lett jelenség, a nem bizonyítottan konstrukciós hibás vezérműlánc szakadása, mármint a 2 és 3 literes dízeleknél. Mondjuk az eladott autük számához képest elég kis számban fordul ez elő, de valamiért mégis csak szárnyra kapott ez a "mendemonda". Lényeg hogy ha veszel egy újabbat, és hozzá kell nyúlni, az e39-nél mindenképp zsebbenyúlosabb lesz, de amúgy összeségében jó kocsik. Amúgy jó a 3-as is ha nem ragaszkodsz a mérethez, végülis ha egyedül jársz miértne. e90 3-as BMW jó választás lehet még
2014. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Néztem e60-at, külsöre jobban bejon mint az f10 viszont a belsö tere és a müsterfal annyira nem nagyon tetszik. Az f10 viszont belsöre nagyon tetszik.
2014. aug. 25. 23:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg apám is mondta hogy inkább ujabbat vegyek hogy ne adjam el 5 év mulva.
2014. aug. 25. 23:41
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt nézegettem hogy jó lenne. Van tobb is csak 8 millional tobbet nem akarok erte kiadni a tobbi meg joval folotte van

2014. aug. 26. 00:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó.
2014. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó választás! Nyilván a fenntartása nem lesz olcsó, de ha van rá 8 millád, akkor gondolom a szervizelés sem lesz probléma.
2014. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!