Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fent lehet tartani egy VW...

Fent lehet tartani egy VW passat B6 autót havi 150000ft fizetés mellett?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy B6-os passatot. 2007-es évjárat felett és 200000 km alatt, 2 literes dizel motorral. Pontos kérdésem az lenne, akikek már van tapasztalata róla, hogy megbízható-e, nincsenek e nagyobb gondok vele?

Következő pedig az, hogy kb mennyit kell rá átlagban havonta költeni, a fenntartására. Nem vagyok egy nagy utazó, úgyhogy havonta max 800, 1000 km-t járnék le rajta.



2014. szept. 7. 12:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen Köszönöm mindenkinek a tanácsait. Hát, megfontolom és lehet elhamarkodottan akartam dönteni.))


De fogalmam nincs akkor mit vegyek, ami legalabb kényelmes és nagy. Még ami tettszik az az Octavia 5.

2014. szept. 7. 20:31
 12/16 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy nagy? Azért, mert valami nem Passat még lehet kényelmes :)

Egyedül használnád? Akkor nem kell nagy. Vagy van normálisan mindig parkolóhely a lakhelyeden, munkahelyeden? Ha nem, akkor sem túl szerencsés egy kifejezetten nagy autó.

Na, szóval nagyon sok mindent végig kell gondolni.

Én nagyon nem szerettem, amikor egy óriás kombit kellett vezetnem, amire semmi szükségem nem volt, mert egyedül használtam és csak városon belül, és azzal kellett parkolóhelyeket vadásznom az egyébként is túlzsúfolt belvárosban :D

2014. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kell a hely. :)
2014. szept. 7. 20:38
 14/16 anonim ***** válasza:
Csajozni? :D
2014. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem pont azért, de ha már kiakad valami, akkor ne keljen a lakásig menni)). Alapból elég nagy ember vagyok, kényelmetlenül érezném magam mondjuk egy négyes golfba:) Nem szeretem a kis autókat.
2014. szept. 7. 20:48
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, te se ültél még mondjuk egy Honda Civicben :)

Ahhoz képest egy Golf 4 Megváltás és tágas is, na de viccet félretéve...

Ez nem csak fizetéstől függ, attól is mennyit tudsz félrerakni az meg nagyon egyéni, azért ha csak a fogyasztást nézzük számolhatunk 30.000-re teljesítményadó havi lebontásban szerintem nem haladja meg az 5.000.-

kb. havi 40.000.-ből azért fenntartható, de kell a 300.000 tartalék egy ilyen autónál, ha ez nem fér bele akkor inkább az 5.5-öt ajánlanám!


Még annyi, hogy nagyban függ attól is milyen helyről szerzed az alkatrészeket és ki szereli!

Pl. én sok mindent féláron és van amit alatta szerzek és jó áron vannak szerelők is erre.

2014. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!