Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! A simsonomra milyen...

Üdv! A simsonomra milyen gyújtást lenne érdemes tennem? Most megszakítós van. A vape gyújtásra gondoltam, csak kicsit drága. A tirisztoros gyújtás nem bírja a magas fordulatszámot?

Figyelt kérdés
Meg van tuningolva 60/4 és Vrezo van rajta. Kb. 9500-ig forogna el, amit a megszakító már nem igazán bír, mivel nem tud visszazárni időben ugye.

2014. szept. 13. 17:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de a múltkor óra szerint 88-al mentem, nem nagyon csal, majd bemérem GPS-sel. Viszont henger beömlőnyílása nagyobb, mint a karburátoré tehát az egyik 19mm a másik 16mm (16N1-11-es karburátor). Ha most felreszelem 19-esre mondjuk, akkor több lesz a teljesítménye ugye?
2014. szept. 16. 00:02
 12/14 A kérdező kommentje:
Na mindegy, akkor nem tudom, hogy mi legyen a gyújtással.
2014. szept. 19. 20:14
 13/14 anonim válasza:
Ha nagyobb karbit raksz fel. És véletlenül nem akar elindulni, akkor a levegőszűrőnél is alakítani kell egy kicsikét. :) Volt már ilyen tapasztalatom.
2014. szept. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Babetta gyujtást vagy DUCATI!

Mi a faluban babetta gyujtást használunk a spanokkal de semmi rezo csak ilyen 60/4 meg egy 19 es karbi van rajt meg gyujtás cserélve ennyi az egész,mindenki itt megvan elégedve a babi gyujtással :) ajánlom nem drága 5ér láttam multkor.. de jó ha 9 ér is van :) 9 ér teljes szettet lehet venni használtan :) Simson adok vesze 2014 fb csoportba hirdetnek sokat :) üdv.

2015. aug. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!