Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel f astra radió izzó csere...

Opel f astra radió izzó csere során nem világit mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

üdv

Nem rég vettem led izzókat és neki álltam a rádióban kicserélni az izzókat, mire a csőr fogóval a régieket kiakartam szedni erre elment a világítás a radiónal ? mi lehet a gond ha beleteszem vissza a izzót nem világit de megnéztem máshol világit ? mi lehet a gond ?



2014. szept. 18. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Csináltál egy jókis zárlatot...biztiket nézd át.

-Mi az a csőrfogó? xD

2014. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a rádiónak a biztosítékát hol találom ? a csőr fogó egy olyan fogó aminek a vége elvékonyul és meghajlik.
2014. szept. 18. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Áhá..értem köszi.

Nos inkább vizsgáld át,hogy melyik rossz

2014. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hosaxx ***** válasza:
A led izzót nem mindegy,hogy hogyan helyezed be a helyére mivel pozitív illetve negatív pólusa van.Kicsit olyan mint részegen ,sötétben, sietve dugni.Nem mindegy a lyuk.
2014. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a választ . A jobb oldali izzó az órában kátyú esetén kocog mit tegyek? már gondolkoztam rajta h vékonyka celukszal leragasztom akkor megszűnne a dolog ?
2014. szept. 21. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!