Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 köbcentis enduro motorom...

50 köbcentis enduro motorom az emelkedőn indulásnál egyesben lefulladt, ezután nem sikerült sebességbe tenni. Mitől lehetett ez és mitől jött rendbe pár próbálkozás után?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 19:48
 1/2 anonim válasza:

Tehát egyenes emelkedőn lefulladt? Gondolom meredek volt neki, és/vagy nem indultál akkora fordulatszámon, mint ami ideális lett volna.


A sebesség probléma lehet az is /ezt csak simsonoknál vettem észre/, hogy ha egyhelyben áll a motor, akkor nem lehet váltani. Próbálj meg lökni magadon, és gurulás közben váltani.

2014. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, egyenes emelkedő volt, mert kaptam egy vasúti sorompót és ráfáztam vele, mert nem volt elég a lendület, hogy kipörögje az egyest. Akkor máskor megpróbálom gurulás közben váltani, ha még egyszer ilyet csinál, hogy nem lehet sebességbe rakni. Köszi szépen!
2014. szept. 20. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!