Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa C 1.4 benzin vagy...

Opel Corsa C 1.4 benzin vagy Volkswagen Golf IV 1.4 benzin?

Figyelt kérdés
Max 650.000 ft-ér.

2014. szept. 21. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Corsa. 1.4 16V 90 le Ecotec motorral kivisz a világból, és nagyon jól is megy.

A G Astránkban is ilyen motor van és elég rendesen megy vele ha odalépek neki, de az meg nehezebb is mint a Corsa.

Olajat nem eszi csak az 1.6.

2014. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csomagterük nagyjából egyforma méretű, utastere szerintem nagyobb a Corsának. A Golf motorja sokat fogyaszt és eléggé lomha, a Corsa motorja 90 lovas és egész tűrhető a fogyasztása és jól is viszi az autót. Figyelembe kell venni, hogy a Golf komolyabb autó és minőségibb de szerintem a Corsa sokkal használhatóbb. Megbízhatóságban én nem tennék különbséget.
2014. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A két kocsi nem egy kategória. A Golf eggyel nagyobb méret, és minden szempontból komolyabb autónak tekinthető (nem leszólva ezzel a Corsa-t!).

Ugyanakkor ennyi pénzből Golf 4-est csak lepukkantat kapsz. Sőt, C Corsa-ból is az alja választék van, szerencse kell, hogy jót fogj ki.


Szóval ennyi pénzből maradj a Corsa-nál a kettő közül.

2014. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Corsa, főleg ennyiért. Jobban felszereltet is kaphatsz mint egy Golf.
2014. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!