Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada tocsavarra milyen autorol...

Lada tocsavarra milyen autorol paszol a kerekanya?

Figyelt kérdés
Ladamat akarom tocsavarosra megcsinalni (alufelnit akarok rakni ra es nem eleg hosszu a csavar). A tocsavarok mar megvannak 12x1.25 os a menet, de az anyak nem tudom h milyen autorol paszolnanak, az autosboltba csak ugy tudnak rendelni!

#Lada #futómű #alufelni #autótuning #tocsavar #nyomtavszelesites #kerekcsavar #kerekanya #tuning lada #ccsavarmeret
2014. szept. 23. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom aminek 12x1,25ös menete van. Mozgókúpos anyát tudsz venni ilyet. Vagy gyártasd le.
2014. szept. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiaba mondom az autosboltba, h 12x1.25 os kerekanya kell, azt mondja, h o nem tud hozni, csak ha megmondom, h milyen tipusu autorol paszol, csak azutan tudna rendelni!
2014. szept. 24. 06:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán a 105, 110, 120-as Skoda. Nem vagyok benne biztos.
2014. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Dacia csavarok voltak. A tőcsavar pedig hengerfejcsavarból készült.
2015. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!