Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez gyártási, összerelési...

Ez gyártási, összerelési hiba, vagy csak egyszerüen kifogott egy hibás darabot?

Figyelt kérdés

Egy légzsák se nyílt ki, kormány kiszakadt, lyukat is vágott a tetőben.


[link]


Agyon is csaphatta volna a bent ülőt.


Képek nagy méretben


[link]



2014. szept. 24. 14:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Most ha azt mondom hogy én szövet üléssel venném mert a bőrt nem szeretem, a napfénytető sem kéne mert szerintem felesleges, váltani meg magam szeretek és tetszik a felni is akkor már csóró vagyok szerinted?
2014. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem, én örülnék még ennek az autónak így is ahogy van a képeken...


Csak arra gondoltam, hogy lehet az alacsony felszereltségűvel nem igényesek annyira, vagy nem olyan anyagokat használnak.

2014. szept. 24. 23:59
 13/21 anonim ***** válasza:

11-es

Ha lenne vagy 20 millád, akkor nem csak 10 milláért vennéd az A6-ost, úgyis teleraknád minden cuccal. A céges autók és ritkán a villantós autók szoktak csak ilyen alapkivitelben jönni. És bár az Audinak érdeke minél több extrát eladni, ekkora hibát nem engedhetnek meg maguknak, bár elképzelhető, hogy egy fapados A6 gyengébb minőségben készül el, mint egy full extrás.

2014. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Majd azt magyarazd mar el legyszives, hogy miert is kellett volna kinyilni a legzsakoknak?


A kormany meg azert szakadt le mert a csorikam abba kapaszkodott utkozeskor.

2014. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Most erre mondjam hogy Made in Hungaria? "


Ne mondd, ennek az autonak ugyanis max. a motorjat keszitettek Magyarorszagon. Ha tenyleg dolgoztal volna az Audiban, akkor tudnad.

2014. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"A felszereltsége elég alacsony. Manuális váltó, nincs napfénytető, szövet ülés, a felni se drágább fajta.


Lehet az ilyet direkt leszarják és szarul rakják össze?"


Nem, nem lehet. Ha lattal volna autogyarat belulrol, akkor nem kerdeznel ennyi hulyeseget.

2014. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Az autókban már régóta ilyen kormányoszlop van, frontális ütközésnél ugyanígy eltörik és teleszkópszerűen összecsúszik hogy ne zúzza szét a vezető mellkasát.


Ellenkező erőhatásra pedig ez történik.

2014. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Tehát itt ez normális? Az hogy lehet? Hát szét is zúzhatta volna a fejét. Lyukat ütött a tetőbe, ha ülnek hátul is, lehet valamelyiknek a fejét üti meg ilyen erővel.
2014. szept. 25. 17:45
 19/21 A kérdező kommentje:
Frontális ütközésnél oké normális, de most ebben az esetben miért jó ha kiszakad a helyéről és ilyen erővel csapódik az autó belsejében?
2014. szept. 25. 17:47
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem nem, nem normális hogy kiszakad a kormány, itt valami utólagos tákolásról lehet szó, vagy "fatális" hibáról a gyár részéről.
2014. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!