Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire számít...

Szerintetek mennyire számít jònak, hogy a Jawa Babetta 210-es motoromnak 55km/h a végsebessége?

Figyelt kérdés
Teljesen gyàri benne minden! Nincs tuningolva, furatva, sportlègszûrõ meg ilyenek. 7000km van benne. Automata 2 sebessèges.

2014. okt. 17. 02:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az tökéletes.
2014. okt. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gomzoli ***** válasza:
Az enyém meg 60-at, a saját órája szerint. Valójában 53-at, az engem követő autó órája szerint. 85 kiló vagyok, ez is számít, egy 50 kilós 14 éves gyerekkel menne talán gyorsabban is. Ez sincs megpiszkálva, teljesen gyári.
2014. okt. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

B@.zd az már hayabusa :D :D :D

Az enyém 35-nél nem nagyon akart többet menni.

Mikor tiszta nitro higitóval ment akkor vitte az 50-et is olyan 100 méteren keresztül :D

2014. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

55 egy Babszitól? Több, mint jó. Legyél büszke, és vigyázz rá, hogy még sokáig jó állapotban maradjon.


Ja, és ne nyelezd szegényt, járkálj kényelmes 40-el vele. Akkor a világból ki fog vinni.

2014. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kèrdezõ vagyok

Köszönöm a vàlaszokat! Nem szoktam vele nyèlgàzon menni (de köszönöm a tanàcsot) olyan 35-40 max hisz ràèrek, meg a motornak is jobb. Igaz, lehet, hogy egy autò òràja màst mutatna, de ezt eddig nem tudtam kipròbàlni. Bìzok benne, hogy jòl mutat. :-D Vigyàzok rà, remèlem, hogy kibìr mèg jò sok èvet. Csak azèrt is èrdekelt a kèrdès, mert a kèzikönyve szerint 45km/h a max, de van aki màst mondot nekem. Amùgy èn 80kg vagyok, szòval egèsz jò akkor. Tèny, hogy ha könnyebb lennèk, jobban menne. De amùgy 55km/h utàn leszabàlyoz a motor. Köszi mindenkinek, mentek a zöld kezek! :-D

2014. okt. 18. 00:42
 6/8 A kérdező kommentje:
*mondott :-D
2014. okt. 18. 00:43
 7/8 anonim ***** válasza:
az jó :D nekem 53nál recseg és nem megy tovább :D utazó 45
2015. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyám ... 55!, az enyémmel mentem tartósabban 50 körül egyszerűan féltem rajta mikor hullik szét, mondjuk az út is egy nagy szar volt foltozások foltok hátán
2019. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!