Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinaljak? Tanacstalan...

Pinguu12 kérdése:

Mit csinaljak? Tanacstalan vagyok tetszik egy 1 evvel fiatalabb csajszi. En 18/fiu vagyok.

Figyelt kérdés

[link]

[link] 2 darab kep rollam.

egy fiu vagyok akit atvert egy lany meg az exem zaklatott szakitasuk utan fojamatosan meg most is pedig 4 honapja vege a masfel eves kapcsolatunknak.Vegre nagy nehezen ujra talpra alltam es szeretnek kapcsolatba kezdni.. viszont volt 1 honappal ezelott egy kalandom h megprobaltam egy csajszit megpuszilni a szajan de a csajszi elfordult tollem… es ilyen meg velem sosem tortent es nem tudtam hogy ha megegyszer megprobalnam akkor ugyan igy jarnak-e? mert teccene nekem 1 lany de megfogadtam hogy tobbet nem mondom el egy csajnak sem ha tetszik nekem.. szoval csak siman kimutatnam az erzemeit es mindent elmondanak neki 1 puszival… csak nemtudom mit tegyek… kb 3x talakoztam eddig vele es nagyon szimpatikus. mit tegyek??



2014. aug. 16. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kép az minek kellett, tezsvírem?
2014. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kerdes... ám gondoltam segit a valasz adasban hogy mit tehetnek?
2014. aug. 16. 14:51
 3/14 anonim ***** válasza:
hívd el randira.Egy fiúnak állni kell a sarat.
2014. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hova hivhantam? ma talalkoztam vele 2 orat setalgattam vele meghivtam egy fagyira meg egy vattacukorra.. :) ez randi lett volna?
2014. aug. 16. 14:53
 5/14 anonim ***** válasza:
hívd fel telefonon, vagy ha tudod hol lakik menj oda és hívd el 1 randira. Csinálj 1 jó programot. Például kalandpark, strand, koncert, hogy jól érezzétek magatokat.
2014. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nincs telefonja.. de elvileg este kimegyek vele a korosparta futni.. az jo randi lenne ? :D a strandot mar beszeltem vele de abszolut tanacstalan vagyok... nem akarok masodjara is ugy jarni hogy megprobalom megpuszilni es elfordul tollem :( nagyon ciki lenne
2014. aug. 16. 14:57
 7/14 anonim ***** válasza:
ez nem randi igazából, de ha te úgy érzed az volt, akkor legyen. 1 randira az ember szépen felöltözik, megadja a módját stb. viszel neki 1 szál virágot.Randira csinálsz 1 programot elviszed a lányt moziba, kalandparkba stb.
2014. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de ha nincs eselyem nalla akkor minek koltsek ra?? hamarabb ki kellene deritsem hogy mit gondol rollam?! vajon mit irhatnak neki? abszolut nemtudom...
2014. aug. 16. 15:01
 9/14 anonim ***** válasza:
nem kell mindjárt puszilkodni, ha este mentek futni, beszélgess el vele utána, és elmondhatod neki hogy kedveled, és akkor majd meglátod hogy hogyan fog reagálni.Futás után vidd el 1 kólára vagy 1 üditőre és beszélgess vele, kérdezgesd hogy mit szeret csinálni, mi a hobbija, stb. Megbeszélhetsz vele 1 következő randit, és ha eljön akkor már szerintem megpuszilhatod.
2014. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"szemeseknek áll a világ."Ha kedves veled és látod hogy szimpatizál veled, akkor puszild meg búcsúzáskor. Van amikor kell 2 -3 randi mire kiismerünk valakit annyire hogy leálljunk vele puszilkodni.Lehet hogy 1 zárkózott tipusú lány.Időt kell adni neki hogy ő is megismerjen téged.
2014. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!