Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teljesen Gyári Simson S51N es...

Teljesen Gyári Simson S51N es motor tuningja?

Figyelt kérdés

Van egy 1982-es S51N em. Rengeteget ment e gép, a blokk bontatlan. Nincs fúrva, Szóval egy lejáratott, régi, gyári gépről van szó.

Nos hallottam én mindenféle tuningról. hogy a agyontuningolt megy 70-ez. hozzászólásban meg írja a pali hogy: " nekem a gyári megy 70 et! :D " felujításba kezdtem én is, és ilyen motort szeretnék én is. 60-as ra akarom furatni, 4 felömlő ( de ez nem fog össze jönni a felömlő ) fojtásokat kivenni. csapágy szimering, hajtókar, stb csere. 4. sebesség. Szerintetek így jó? max 70-et menő járgány-t akarok. ami kb 20 évig ne keljen szerelni. 16/F ( hevesmegye: Gyöngyös környéke )



2014. okt. 26. 01:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Picit pontosítanék Harkonnen úr! Az első lánckerék az N-eseken 14-es volt"


14-es biztosan nem volt, mert az a B gyári lánckereke!


Amúgy tényleg elírtam, a fojtatlan mocikra kellett feltenni CM50 vizsgára a 10-es lánckereket. Raktam én is a Schwalbe-ra, hogy megkapja a beütést.

2014. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!