Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegyek tuning boxot a kocsimba...

Tegyek tuning boxot a kocsimba? 2. 0 HDI, gyárilag 136 LE, a box forgalmazója 170-et ígér.

Figyelt kérdés
Nem vagyok idióta tini, csak szeretném, ha nyomatékosabb, erősebb lenne a kocsim. A fogyasztás nem érdekel. Egy forgalmazott, elfogadott tuning box tehet-e bármilyen kárt a motorban? A boxot pár perc alatt betehetem, de ugyanígy ki is vehetem, ha kell. A neten látok 20-25e Ft körül. Megpróbáljam?

#tuning-box
2014. okt. 29. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igerni en is tudok...
2014. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trafó1 ***** válasza:
64%

Próbáld.

A motorokat nagyobb igénybevételre tervezik és egy általános beállítást kapnak amivel mindenhol elműködnek biztonságosan.

Mivel mi nem extrém magasságban ritka levegőben pl élünk ezért bátran lehet a gyári motorokat is 20/25% feljebb tuningolni.

Különben meg ha nem próbálod ki akkó ezen fogsz kattogni egy darabig, ha meg eladtad bánni fogod, hogy kihagytad.

2014. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az jó kis olcsó akkor. Ahol én nézem ott 40ezernél nyitnak és a RaceChip Ultimate dízel chip tuningdoboz pedig 150ezerben áll meg. Ez kecsegtet plusz 38Le többlettel egy 1.9CDTI esetében.
2014. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tuningdobozról én még jót nem hallottam, de azt se hiszem, hogy 34 le-t hoz. Vidd el normális motoroptimalizálásra, de az persze nem 20 ezer...
2014. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

40-50 papírért már írnak rá normális programot.

Hagy a ..csába a tuningboxot.

Ha dízeles lennék én inkább íratnék rá egy progit.

2014. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tuning box esetén nem a fogyasztás okozza a legnagyobb gondot, hanem az, hogy folyamatosan hamis értékeket ad a motorvezérlőnek, így éri el a teljesítmény növelést, ami viszont néhány alkatrész idő előtti tönkremenetelét fogja okozni, és az fog sokba kerülni!


Szerintem.

2014. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!