Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.4-es benzines 190e km-es...

1.4-es benzines 190e km-es Renault Kangoo -m többször leállt. Visszaváltottam 2-esbe 90 fokos kanyarban és leállt 2x is, most nem merem vezetni. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vettem,még nem csinált ilyet. Nem tudom,számít-e,nagyon hideg lett,teljes erővel az üvegről a jeget fújattam még le még csak pár perce indítottam csak be,amikor leállt az aksi végig ment,ablaktörlő ment.Kb. 3 km vezetés után újra szintén 90 fokos kanyarban állt le újra,visszaváltáskor és ekkor már nehezebben is lehetet kanyarodni vele,kemény lett a kormány.Ijesztő volt.
2014. okt. 29. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapjárati motornak nevezik azt a kis alkatrészt ami az alapjáratért felel. 190 ezer után lehet már annyira kopott, hogy akadozva működik.

[link]

A szívósor környékén keresd, néha csak meg kell takarítani, és kissé megolajozni.

Az alábbi képen a kék csatlakozó felett van:

[link]

Kissé nehéz hozzáférni...

2014. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!