Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5-6 millió környékén milyen...

5-6 millió környékén milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Mindenképp összkerekeset szeretnék, fiatal autót, legfeljebb 40-50 ezer km-el. Vagy egy turbós benzines 2000 körülit vagy 3000-es dízelt.

Naponta 20-50 km között vezetek, gyakran pesten és rövid autópályás szakaszon.

Egyedül élek, nincs szükségem igazából semmire.. Azért 3 nagy szatyor kaja férjen be a csomagtartóba és nagyjából ennyi.


Érdemes lenne egy használt dízel terepjárót? Esetleg bmw x5 2010 környéke?

Vagy egy audi a4/a5 vagy bámilyen hasonló kategóriájú sedán?


A pesti utak miatt gondoltam terepjáró lenne a legjobb megoldás, azonban nincs szükségem hatalmas autóra..


Igazából nem tudom, hogy mi lenne alkalmas számomra.

Tippek?


(Mindenképp 200 le felett szeretnék autót, ez a legfontosabb)


2014. nov. 3. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

A megadott feltételek alapján kb ezeket találtam értelmesebbeket, 2010 utáni max 50 ezer km összkerekes 200ló körül/felett 6M forintig.

2014. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010 körüli SUV-ból nincs olyan amibe csak 40-50 ezer van. Vagyis van csak nem prémium márka és nem 5-6 millióért. Ennyi kilométerrel még olyanok mintha újak lennének és ez az árukon is látszik.
2015. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az X5 nem egy nagy élmény, szerintem nem mozog túl jól, az X3 viszont nagyon finom autó (az X5-öt 3.0sd-vel vezettem, X3 sima 20d automata). Egy X3 25d vagy 30d jó lehet neked.
2015. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!