Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha mindent meg szeretnék...

Ha mindent meg szeretnék tudni az első generációs Nissan Almerákkal kapcsolatban, akkor merre keresgéljek?

Figyelt kérdés
népitélet, autónavigátor pipa
2014. nov. 17. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Többet nem nagyon tudsz tenni, most már kezdj el élőben keresgélni, próbálj ki minél többet, hogy tudd, milyen egy jó autó.

Én tudom, milyen volt újkorában, 15 éve, zseniális volt, keveset evett, és 5 év használat alatt még izzót se kellett benne cserélni. (A következő Almera lett az utódja, méltó volt rá, csak most, 9-10 évesen kezdtek előjönni a nem várt kiadások.)

Nemrég viszont egy ismerősöm vett használtan N15-öt, kipróbáltam. A hozzá hasonlóan olcsó lepukkant autókhoz képest határozottan jó (más 3-400 ezres kocsit is próbáltunk előtte), de számomra elvesztette az egykori varázsát.

2014. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nagyon kitalált autó, öt évig egy hiba nem volt.

csak ajánlani tudom.

2014. nov. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beviz Elek ***** válasza:
Nissanfanclub
2014. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!