Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyet ajanlotok?...

Első autónak milyet ajanlotok? Olvasd tovább!

Figyelt kérdés
Sportosabb, egyedibb autot szeretnek, mint a hétköznapiak. Ezért coupera gondoltam, de mondjuk az Opel b Vectra 1.7td az az egyetlen Sedan ami tetszik. Fogyasztást sem szeretnem, h sok legyen. Max 1.6benzin. Eddig 1.5 Mazda 323f van a tervben, de kíváncsi vagyok az ople tigrakra 1.4 16szelepes, meg Toyota celica 1.6, ople puma 1.4 stb.. Árban ugy kb Max 500.000. Ugyh tapasztalatokat es ötleteket várok, koszonom!

2014. máj. 10. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezért meg fognak követni, de ennyiért már találni BMW 316 Coupet :D


Amúgy még ott a Ford Puma ( sztem te is ezt akartad írni ), Honda CRX, Honda Del Sol, Mazda MX-3, Volvo 480


Mondanám, hogy itt egy MX-6:

[link]

vagy egy búcsús Eclipse:

[link]


De ezek már sokat kajálnak.

2014. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyesmit vennék.

Ez olyan szép forma....

A Tigra meg a Puma szerintem női autó.

Akkor inkább Celica.

Calibrát csak szart kapsz ennyiért...

Bár kis pénz kis foci :-)

2014. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Calibrát csak szart kapsz ennyiért... "

A többi sem lesz szalonállapotú ennyiért :D

2014. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen nem is arról beszélek....

Csak valahogy a Calit jobban szeretik szétb*szni tönkretenni...

(szerintem)

2014. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A sportos kinézetű autó, alacsony fogyasztás és a vételár üti egymást.

BMW E36 316i van ennyiért ami használható. Vagy Audi 80, Mitsubishi Carisma.

2014. máj. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keress egy Citroen Xsara coupe-t, 1.6-os motorral már szépen megy, és a fogyasztása sem vészes. Meglepően alulárazott kocsik ezek nálunk, pedig jól sikerült konstrukció.

Az eddigiekhez képest sokkal ésszerűbb választás, 500 ezerért ebből már jó állapotút kapsz, és még valami: ezeket nem szokták tuningbetyárok meg boyracerek venni, így jó eséllyel foghatsz ki megkímélt állapotút.

2014. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet találni 5k-ert coupekat, 95kb, ekkor elterjedtek ezek a stílusú autók. Megbízható autot szeretnék, ezért inkább nemet-japán. Eddig a kinézet és megbízhatóság alapján Toyota paseo 1.5, cabrio a nyerő. Nem szeretnek, sportautot, csak egyedit, ami nem tomegauto, ezért osszelehet hozni, a jo arat, egyedi kinézetét es fogyasztást szerintem.
2014. máj. 11. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!