Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a Škoda Feliviárol?

Mit gondoltok a Škoda Feliviárol?

Figyelt kérdés
Még régebben volt egy nekünk is, de el lett adva, most meg szeretnék venni egyet magamnak, csak már nem nagyon emlékszem, hogy gyerekfejjel milyen volt. Szerintetek jó? Mekkora motorral vegyek? Mennyit fogyaszt? És jobb ebben a dízel, mint a benzines?

2014. nov. 18. 21:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak mobilon tettem fel a kérdést, és rosszul pötyögtem be a betűket FELICIÁRÓL*
2014. nov. 18. 21:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha olcsón fenntartható, egyszerű autóra van szükséged, ami elvisz oda, ahova menni akarsz, akkor arra megfelelő. Feliciából még akadnak jó állapotú példányok, jellemzően elég olcsón. Az 1.3-as eredeti Skoda motor nem egy korszerű darab, de megbízható és tartós. Az 1.9-es dízes jó gyenge, de az örökkévalóságnak készült, nem tudok komolyabb problémáról velük kapcsolatban sem.

Volt még VW 1.6-os motor is a feliciában, az sem rossz, viszonylag normális ereje is van vele a kocsinak, de az a legbonyolultabb szerkezet a 3 motor közül.

Ha a fogyasztásra hajtasz, akkor a dízel a nyerő, ha nem, akkor az 1.3-as az igazán autentikus Skodás érzés. :D

Én 2 Favoritot nyűttem elég sokáig, nem sok műszaki gond volt velük, csupa apróság.

2014. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ohhh, remek akkor megvan, mit fogok venni :D
2014. nov. 18. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
A Felicia egyszerű, megbízható, kiforrott, de kissé gyenge, kissé fapados autó. Régi, jól bevált VW motorokkal vannak felszerelve, de a koruk miatt nagyon nézni kell a rozsdát. Tükörrel kell vásárolni és jó alaposan meg kell nézni az alját.
2014. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Régi, jól bevált VW motorokkal vannak felszerelve"

itt egyes: mármint az 1.6-os benzines és az 1.9-es dízel.

Az 1.3-as az a hagyományos, régi, jól bevált Skoda motor, mint írtam fentebb. :)

2014. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!