Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit vennétek a helyemben? VW...

Mit vennétek a helyemben? VW Golf 3 1.9TDI vagy BMW 316i benzines

Figyelt kérdés

Sziasztok! olyan 700.000Ft-ig akarok kocsit venni nagyon sok ismerősöm mondta hogy 1.9TDI 90 lovas világba fellehet húzni olcsón jól eszik minden viszont a 3as BMW egyszerűen engem varázsban tart (golf is nagyon tetszik) .Tudom a benzines BMW 8 liter körül enne míg a dízel 5-6. De BMW elég drága.

Tanácsokat kérnék ki mit tenne a helyemben! KöszönöM!!!



2014. nov. 19. 17:31
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Az egy dolog hogy bemelegszik a passat meg a golf(TDI) a városba is de olyat nem gyakran ér/érne el gondolom egyik se hogy a teljes rendszer teljesen átmelegedjek, gondolok itt a kipufogóra. Ez a hőmérsékletet szerintem kb 45-60 perc használat után érni el. Ha nagyon ritkán éri ezt a hőmérsékletet (erre nem esküszöm meg) kartergázas lesz a motor.

Szerintem mindenféleképpen benzines autót vegyél. Ekkora távolságoknál az a legmegfelelőbb.

Helyebe Golfot vennék(1.6 B vagy 2.0 16v B(enzisnest)) vagy valami VW-t, e ez már a saját véleményem.

2014. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

#7

700.000.- környékén szép Japán:

-Honda Prelude (Gen 4-5), Accord (Gen 5-6)

-Toyota Celica (Gen 5-6-7)

-Mitsubishi Eclipse (Gen 2), Galant


Így kapásból, ezeken kívül nem összeghez kötve: Supra, Nsx, Skyline, 300-Zx, Gtr, Brz, Gt-86, S-2000, Evo 9-10, Wrx Sti, Fto, Silvia (Sx200-240), Rx-7 - Rx-8 stb.. elég szép Japán autók.

2014. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
A BMW amire vágysz (az elérhetetlen karcsú szőke fotómodell), de ami elérhető és teljesen ésszerű, az a VW (az átlagos, vagy egész szépnek mondható barna lány, akit megkaphatsz). A szőke fotómodell 1 hét alatt lenullázza a bankszámládat, aztán elhagy. A barna szépikével meg ellehetsz egy életen át. Na melyik legyen? Melyik az ésszerű döntés?
2014. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

érdekes haverom évek ota hajt 740i t, nem kell ez a felfogás, nem tudom ezt a régiekbe beleultették v mi van ?

ugyanigy ram 1 fiestat akartak tukmálni, h amit akartam meg megmarad alom autonak, WTF?


amugy a kérdés ilyen tuz és viz, a bmw meg a 1.6 na az megint, vajon kik vettek 316 ot ?

fiatal friss jogsis, taposom neki gyerekek, mert bmw, de 320 at már nem meri beválalni mert az eszik meg 6 henger, ezert inkabb a szemét is kinyomja az 1.6 nak, szoval ha mindenképp csak ez a 2 jatszik, akkor 1.9 td, bár a kérdésböl (fellehet huzni) töled se kap kiméletet az a kocsi ugy erzem. ha hidegen megkuldöd a tdi t parszor, majd kifizeted a többlet fogyasztatst :)

bár semelyik kocsit sem illdomos.

ha jol tudom, mind 2 autoba van 2.0 & 2.8 is, ha csak utazol az se zaball, de ha elkened neki, megy is.

2014. nov. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%

700 ezer körül már szép állapotú E36-ot kapsz.

Ritka, de én 1.8-ast nézegetnék, nagyobb köbcenti, viszont fogyasztásban meghálálja. Könnyebben viszi a kasztnit.

Előzésnél érezhetően erősebb mint 1.6-os társa, mellesleg könnyebben keresztbe is b@ssza :))

Viccet félretéve ha nagyon ésszel vezetsz, ki tudod hozni a 318-at 6.5-7 literből, míg a 316 be fogja vágni a 8-at is.

Dízelt én sem javasolnék városba.

Nekem, (frissen cserélt termosztáttal) kb 5-6 percet kell járatni reggel és már forró levegőt nyom a fűtés, szóval bemelegedik.

Reggel beindítod, míg kinyitod a kaput meg kiállsz, bemelegszik nagyjából.

Mindenki riogat majd az alkatrészárakkal.

Vicc.

Bontókba járok, ha Szabolcs megye közelében laksz, tudok ajánlani pár nagyon jó bontót, ahol körülbelül egy Suzuki alkatrész árain adnak mindent.

Remélem segítő tanácsokat tudtam adni, üdv, egy vérbeli BMW-s! :)


Ja, mellesleg a "japántvegyémerazjó, 990 "köccenti" kivisz a világból 4literbű, viszont kartonlapnyi kasztnija van" emberkék jöhetnek lepontozni :D:D:D:D

2014. nov. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj utolsó, érSük mi, hogy nagy Bmw-és vagy, ha a végére nem írtad volna is, következtetek erre a Japán lenézős monológodra a végén, de szerinted minden Japán 990 köbcenti, meg 4 litert fogyasztó karton vastagságú karosszériával ellátott autó ?

Mert nem csak a Suzuki létezik, meg Civic ugyebár..

És akkor most jöhetnek a tolakodó, "menővagyokmer' 1.8 béjemvém van és keresszbe b*szom akárhun mer tuggyátok béjemvén nem fog a szabályzat-e!" emberkék leszavazni.


Ja, és amúgy semmi bajom a Bmw-vel, csak a sok hülye gyerekkel akik azt hiszik autóversenyzők lesznek ha tulajdonukba kerül egy ilyen márka.

2014. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
az eharminchat háromtizenhattú azok lesznek.
2014. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#14: WTF? Ő maga írta, hogy sokat eszik (ami igaz) és hogy drága (ez is igaz) és hogy tetszik neki a Golf is, ami már nem enne sokat és olcsóbb lenne (ami jelentheti azt is, hogy ugyannanyi árban, csak fiatalabb).

Az eszedre hallgass és vedd meg a Golf Tádét.

2014. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#16: Nem általában a japán gépeket szidta a 15, hanem csak a Suzukikat ajánlgatókat parodizálta, azok írtak minden mit vegyek kérdésre Suzukit. Most meg minden kérdésre legalább 3 ember jön, aki BMW-t ajánl, na ez az irónia. De most már majdnem minden mitvegyek kérdés BMW-ről szól, aztán a múltkor beírta valaki ide, hogy nincs is sok BMW az utakon, na ez is irónia, ha körülnézel megérted miért.
2014. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
16-os vagyok, értem én az iróniát utolsó, de ezt nem éreztem annak, főleg nem egy "vérbeli Bmw-és"-től.. akik nagyra vannak magukkal meg a 25 éves szétrohadt kocsijaikkal, és a Suzukikat köpködik, meg minden Japánt.. Nekem nem Suzukim van, de szerintem egész jó kis kocsik, azért meg, mert Bmw még nem kell mindent leszólni, senki sem lesz tőle nagyobb ember, ezt kéne felfogniuk.
2014. nov. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!