Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit vennétek a helyemben? VW...

Mit vennétek a helyemben? VW Golf 3 1.9TDI vagy BMW 316i benzines

Figyelt kérdés

Sziasztok! olyan 700.000Ft-ig akarok kocsit venni nagyon sok ismerősöm mondta hogy 1.9TDI 90 lovas világba fellehet húzni olcsón jól eszik minden viszont a 3as BMW egyszerűen engem varázsban tart (golf is nagyon tetszik) .Tudom a benzines BMW 8 liter körül enne míg a dízel 5-6. De BMW elég drága.

Tanácsokat kérnék ki mit tenne a helyemben! KöszönöM!!!



2014. nov. 19. 17:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20: Ha jobban odafigyelsz, a japán tulajok 90%-a köpködi alapból a németautósokat úgy, hogy senki nem bántotta őket. A németautósoknak meg csak a 10-20%-a tesz megjegyzéseket a japánautó tulajdonosokra, de már ezt is úgy, hogy a legtöbbjüknek elegük van a japánok farokméricskéléséből, meg a szokásos soha nem romlik el, nem fogyaszt semmit, meg lehagymindennémetautótalámpánál szövegéből.

Ezt mind úgy tudom kijelenteni, hogy sok autósmagazint, fórumot olvasok és azoknak a hozzászólásaikat is.

Mielőtt követnéd a többi nagyonbuta szokását és rosszmájúan találgatni kezdenél, én sok német és japán autót is szeretek. Még az amerikai autókat is (sokszor rossz minőségük ellenére talán ezeket a legjobban).

2014. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mit vennénk?

BMW, de nem 316 és nem is e36, hanem e46 és 320i vagy inkább attól felfelé!

Mondom ezt úgy hogy most Golf 3-om van!

Ezt is szeretem, ez se rossz, de tetszenek a BMW-k, ha neked is tetszik akkor meg úgyse fog érdekelni, hogy ki mit hadovál, hogy így BMW-sek meg úgy. Én nem egy fórumnak vagy szomszédnak vagy csajozni veszek kocsit hanem magamnak! ;)

Ja és egyébként tetszenek a Civic-ek is, de még jobban a Lexus, Infinity...

Suzuki meg hát...no comment inkább, jót nem tudnék írni róla, azon kívül hogy olcsó!

2014. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!