Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 ütemű Trabant/Wartburg...

2 ütemű Trabant/Wartburg fogyasztáscsökkentés?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyen változtatásokat ehetne csinálni ezeken a 2 üteműeken (vezetési stílusváltás, meg súlycsökkentés nem érdekel), amitől kevesebbet fogyasztanának? Gondolok itt olyan okosságokra, mint pl a napokban láttam a facebookon egy képet, amin valami debreceni szoci-tuning megoldásról írtak, valami torlószelep,amit a kipu végére kellett felrakni. Vagy esetleg van bármi olyan, amit ha elvégzek a karbin/kipufogón, akkor csökken a fogyasztás?

2014. nov. 20. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Anno fater addig buherálta a trabi karburátorát, amíg az önmagához képest kevesebbet evett. Igaz kicsit csörgött a motor... Gondolom itt már annyira szegényre sikerült a keverék, hogy csörömpöltek a vezérlőtárcsák.
2014. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anno 10 évig trabantoztam,a régebbi típusú karbival ment mint a disznó,de 12 alá nem ment,az újabb fajta karbival evett 8 körül városban..

Variálhatsz a főfúvókával is,én nem kísérleteztem vele.

Ha túl benzinszegény a keverék,akkor hamar meghal a főtengely is..

2014. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tervezett rezonátor, egy jól beállított karbival. akkor eszik legkevesebbet mikor jó az égés. tehát nem kevesel, nem is sokal.
2014. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!