Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet lakásban kipróbál...

Hogyan lehet lakásban kipróbálni egy autókürtöt?

Figyelt kérdés
Fiat Tipomba,nem szól a kürt (már így vettem fél éve)! Lassan kezd idegesíteni hogy nem szól,egy párszor szükség lett volna rá! Biztosíték jó mert mikor megnyomom,a biztosító táblánál kattog ahogy nyomogatom!

#Autókürt
2014. nov. 21. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Rém egyszerű.

Kiszereled a kürtöt és az aksit, aztán 1-1 vezetékkel összekötöd őket.

Ha szól akkor jó, ha nem akkor nem.

2014. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha úgy szól akkor?
2014. nov. 21. 19:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor kapcsoló vagy kábelezés.
2014. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Basszus akkor autószerelő,mert én ehhez hülye vagyok! Vagy hagyom az egészet a fenébe! Veszek egy bicikli csengőt!
2014. nov. 21. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs a közepén valami csavar a kürtnek? Ha igen, akkor csavargass azon, és közbe próbálgasd. Pl csavarsz egy felet jobbra, megnyomod, nem szól, csavarsz még egy felet, megint megnyomod stb, addig csavargatod még nem fog szólni, ha jobbra nem szól, akkor csavarod balra.
2014. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a csavar van ami oda fogja a kürtöt a kocsihoz! Ez egy 20 éves fiat tipo
2014. nov. 21. 21:29
 7/10 A kérdező kommentje:
Aksiról egyből megszólalt a kürt! Asztán ott el kezdtem kötözgetni mindent össze vissza! A biztosíték már nem kattog( szerintem sikerűlt ki csapatni) a kürt viszont aksiról ugyan úgy szól! Mit csináljak?
2014. nov. 22. 13:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a biztosítékot.
2014. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hiába cserélem ki,,,úgy valami miatt akkor sem szól
2014. nov. 22. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem a Fiat-ba az volt a gond hogy leégett a kűrt. Amugy leszereled, egy db vezeték kell, a duda negativ részét az akku negativjához nyomod, a pozitivat meg vezetékkel hozzáérinted, ha felordít, akkor jó, ha néma akkor leégett.
2015. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!