Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek maximum...

Milyen autót vegyek maximum 700. 000-ért?

Figyelt kérdés

Ebben az árban az átírás ne legyen benne. Olyan autót szeretnék amelyiknek viszonylag kevesebb baja lehet.

Kis távokra munkába járáshoz kell.

Amiket nézegettem Peugeot 307, Alfa Romeo 147, Fiat Stilo. De úgy hallottam hogy francia, olasz nem túl jó. Tudtok valami német autót ajánlani ilyen árkategóriában?

BMW....stb? És részleteket is kérnék hogy miért!

21/f


2014. nov. 22. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Seat Toledo, Seat Ibiza, VW passat, mert árban még ezek lehetnek jók.
2014. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, akkor Nissan Almera, Honda Civic, Toyota Corolla, esetleg valamilyen Mitsubishi vagy valami hasonló vonalon nézelődsz, vagy esetleg még Opel Astrát néznék ennyiért.

Az indok pedig, hogy ennyi pénzért hibátlan autót, illetve csodát nem kapsz, de azért ezek az autók eléggé jól bírják az évek múlását, megfelelő karbantartás mellett még 15-20 éves korukban is egészen jól bírják a strapát.

2014. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előzőnek tökéletes az okfejtése. Aki meg mégegyszer BMW-t kérdez, annak beajánlok egy mopedautót, mert az való :)

Úgy hallottad, hogy nem túl jók a francia és olasz autók, hát pedig jók. Csak nem gányt kell venni.

Ezek közül a Stilot veheted, ha a többitől félsz az "úgy hallottam"-ok miatt.

2014. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
eharminchat, eharminckilenc. ugye a szokásos háromtizenhat-hármontizennyóc-háromtizenkilenc.. lényeg hogy 25-20 éves legyen legalább....
2014. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!