Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf mk2 motorcsere mennyib...

VW Golf mk2 motorcsere mennyibe kerul es milyen motrot ajanlanatok?

Figyelt kérdés
2es golf boldog tulajdonasa vagyok csak sajnos az eredeti motor feladta a szolgalatot menyibe kerul a motorcsere illetve milyen motrok vannak amiket belepaszirozhatok kisebb atalakitassal most benzin motor van benne de dieselt szeretnek miket kell csereltetnem ha mas uzemanyag tipusu motrot rakok bele?Gondolok itt a valtora pl. Illetve meg annyi hogy most szimpla lampas es mege lehet oldani hogy duplalampas legyen? Csak elso racs csere es 2 lampat veszek bekotom es megy?

2014. dec. 6. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
boyracer kettegolf tuning indul. Google, motorcsere. Sok hasznos információt fog adni.
2014. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Boyracer az persze :D csak szeretnek torodni az autommal most volt badogosnal es festesen is egy szem rozsdat nem talalni rajta gyonyoru lett mar csak a motor a kerdeses mert benzin volt de dieselt akarok gondolkodtam 3as golfbol 1.9TDI motron vagy 4es golfbol 1.9tdin csak menyi munka lenne a motorter hozzaalakitassal mert gondolom nem minden csavar pont ott van a 2es golf motorfelfogatasara mint a 3-4eseben amugy elterve a tematol ez az auto az eletem 17 eves koromtol velem van
2014. dec. 6. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
bádogosnál? Na cuni. Benzin helyére NEM tehetsz dízelt. Még akkor se, ha a mindentudó egykilenc tádé az.
2014. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elnezest rosszul fejeztem ki magam KAROSSZERIALAKATOS!Mar rajottem hogy az lepapirozassal es hasonlokkal gond lenne ugy nez ki marad a benzin nem nagy problema,sebaj korom nelkul indulokmajd es a penztarcam is vekonnyabb lesz tankolas szempontjabol na de az elso lampak csereje szimplabol duplara hogy tortenik otthon egymagam is eltudom vegezni? Es vegbeviheto-e?
2014. dec. 6. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy a benzines helyére dízel kerüljön jóformán a kocsi teljes belét pakolhatod ki... a papírokról nem beszélve, hogy amire összehozod annak az árából vehetsz 3 másik kocsit...
2014. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Motor csak azonos kódú mehet bele, díszrácsból meg veszel egy utángyártottat, hozzá két lámpát, beszereled és örülsz :)
2014. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

engem annyi érdekelne még, hogy mk3-ból lehet e bele rakni egy benzines motort?

mert elég gyenge az 1.3 és azon elytenék egy motorgenerált és azt bele. Hogy mennyire megoldható

2014. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!