Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eltűnika hűtővizem, habos az...

Eltűnika hűtővizem, habos az olajsapka, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja arra figyeltem fel, hogy nehezen indul be a fűtés az utastérben, és akkor sem az igazi, és olyan tisztitószer-féle szag lett, mikor kicsit beindult... Benéztem a motorházba, eltűnt az összes hűtőviz. Felöntöttem, mentem vele pár kört, másnapra megint eltűnt. Tegnap felöntöttem ismét, és lassanként eltűnik valahova... Levettem a kiegyenlitő tartályt, meghúztam az elvezető csövön a szoritot, mert úgy rémlett, ott látok némi folyást. Aztán felöntöttem, vártam... A viz nem volt olajos, a motor nem volt habos.. Most, pár nappal később ismét benéztem, a hűtőviz szép lassan csurdogál el valahol, de a csöveken semmi nyoma, tettünk a kocsi alá kartonpapirt is, túráztattuk, bemelegitettük a motrot, semmi... Hazajöttem egy kb 15km-es útról, és fehér habos az olajsapka belseje... Ja, megnőtt a fogyasztás is... Ha neadj' isten hengerfejes, az mennyi pénzembe fog kerülni? Segitsetek! Köszi!

2014. dec. 7. 21:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az fasza... Azért köszi szőpen! :)
2014. dec. 8. 13:34
 12/13 Wadmalac ***** válasza:

Egy kollégámnak ugyanilyenje volt, neki 45-ért megcsinálták, de 3 hónap múlva újra ugyanaz jött.

Neki azt mondta a szerelő, ez széria-betegség, inkább gyorsan váljon meg tőle, miután újra rendbe tették.

Aztán ezt egyszer említettem egy másik roverosnak, ő azt mondta, neki utángyártott pakolást raktak be és azóta nincs gond.

2014. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hmm... Jó tudni! :) azt hiszem erre a tipusra ma már nem nagyon lehet eredeti alkatrészeket kapni, csak utángyártottat... Remélem nekem nem jön elő újra... :)
2014. dec. 8. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!