Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 jogosítvány szerzéshez mi...

A2 jogosítvány szerzéshez mi a feltétel?

Figyelt kérdés

Szeretnék motorozni.

Gondoltam egyből az a2-t tenném le és kihagynám a 125-ös (a1) kategórát.

Bemehetek csak úgy egy oktatóhelyre a B-s jogsimmal, "hogy helló a2-es jogsit szeretnék!"...????.

Vagy kell az A1?És csak utána lehet A2-re menni?



#jogosítvány #A2.motor jogsi
2014. dec. 26. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem az embereket. Mire leírtad ezt a kérdést, azalatt 10x megtudtad volna nézni google-n. "A2 jogosítvány feltétele" És egyből előhozza amit szeretnél. Beszarok az embereket de tényleg.
2014. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ráér, nem kell neki azonnal a válasz. Meg nem is feltétlenül akar jó választ, inkább tíz különbözőt, és majd ő eldönti, melyik tetszik neki a legjobban. :)
2014. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem értem az embereket.Mire végigolvassa a kérdést simán tudna nyomni egy X-et.És egyből ki tud lépni.

"...Beszarok az embereket de tényleg..."

2014. dec. 26. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:

De ő szeretné megérteni a te gondolatmenetedet. Hogy miért jó neked az, hogy ahelyett, hogy megnéznéd, megkérdezed (ugyanannyi energia- és időbefektetés), és várod, hogy hátha kapsz választ (sokkal rosszabb hatékonyság).


Én nem szeretném megérteni a gondolatmenetedet, én elfogadom, hogy sok hülye van a Földön.

2014. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!