Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nézik ennyire hülyének...

Miért nézik ennyire hülyének a nepperek az embert?

Figyelt kérdés

Most vennék ilyen autót és hahun szinte csak ilyeneket lehet találni:

[link]

Ebben is tuti 200.000 fölött van a km.

Miért kell ennyire átcseszni az embereket?


2015. jan. 2. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy pont ez az autó tekert. El kell menni, meg kell nézni azt a szervizkönyvet, ha vezetve van, akkor fel kell hívni a benne lévő szervizt és megkérni őket, hogy mondják visza az utolsó X szervizek időpontját és km óra állását.

Aztán még egy állapotfelmérést is kell kérni ha tetszik az autó és utána lehet neki örülni.

Egyébként a mai autók 2-300 ezer kilométerig nem szoktak nagyon elromlani.

2015. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért egy ülés és a kormány nem lesz ilyen 103.000 km alatt.
2015. jan. 2. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy izzadós tenyerű sofőr kezétől kifényesedhet a bőr elég gyorsan. Az ülés is lehet kiült 100e km alatt, ha egy súlyosabb ember használja. Az ülés széle már érdekesebb, hogy bolyhos. Le kell ellenőrizni az autó előéletét.
2015. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért nézik hülyének, mert engedk. Igen, sokaknak az első a km óra állása. Nekem is, de tovább megyek....

Vettem a kocsit....ott volt a szervíz könyv....benne az első tulaj nevével, számával.....fogtam, és felhívtam....a nepper nem volt ideges, annyit kért, hogy a vételárról ne beszéljek a tulajjal, bármi másról igen...

Nem kell foglalkozni a kétes autókkal, és ennyi.

2015. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dirtboy ***** válasza:
100%

haver 206osában ami szalonos 2007 szeptemberi még nincs 100 ezer bele rakva,90 és 100ezer közt van.

nem védeni akarom a neppereket mert tényleg össze vissza vannak állítgatva a kilométer számlálók csak azt mondom hogy nem minden ember jár évi 30-40ezer kilométereket egy autóval.

tehát nem kizárt hogy nem tekertek vagy hogy nem sokat tekertek.

én pl évi 10-11ezret rakok az enyémbe.

2015. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenbe belekötni.

Meg amúgy is, ebben az autóban szerintem nincs 200.000 km. Meg ha annyi is van, akkor mi van belőle? Meg sem kottyan az autónak.

2015. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
amugy még szerencse hogy vannak ilyen szakértők mint a kérdező aki látatlanban a fotelben üldögélve a monitorról meg tudja állapítani hogy egy autóban hány kilóméter van.....istenem......de szánalmas....
2015. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zebra3328 ***** válasza:

Szerintem azért, mert a használtautó vásárló el akarja hinni, amit a kereskedő állít. Szeretné azt hinni, hogy a kiszemelt autó valójában annyit futott, nem pedig kétszer annyit.

Részemről oké, higgyen mindenki azt amit akar. Akkor van a probléma, amikor megveszed a kocsit óra szerinti 90000 KM-rel, és nem tudod, hogy 2000 KM múlva jönne a következő nagy szerviz. (Ami esetleg egy kissebb vagyonba kerül.)

2015. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az ülés csúnyán ki van ülve, szerintem se ennyi a kilométer benne. A kormányt nem látom ilyen kis képről, hogy néz ki.


Ezt leszámítva amúgy az Opel Astra GTC nem egy rossz gép, egyik cimobrámnak volt ilyen, igaz az 1.8-as 140 lóerős változat, de nem volt vele semmi gondja.

2015. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!