Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Keeway motormárka megbízható?

Mentos kérdése:

A Keeway motormárka megbízható?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
tedd már fel ezt a kérdést minden fél órában!!!!gondolom újdonság lesz,hogy egy rettenet gagyi,kínai szemétről érdeklődsz,hogy megbízható-e!Sokat elárul a márkáról,hogy egyik ismerősöm akart újat venni(passzolom a típust,de valami csopper volt)Azt a kereskedésben mondta neki az eladó,hogy ha motort szeretne venni nagyon rossz helyen van,és semmit nem ajánl!!vagyis egy dolgot igen,hogy válasszon valami másik márkát!
2015. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt szerettem volna hallani, köszönöm :)
2015. jan. 3. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
rosseb tudja milyen a nagymotorjuk, de a robogóból nagyon megbízhatóakat gyárt, nekem is van egy 2009 es 12000 km van benne és az akksin kivül minden gyári soha nem romlott el, pedig én nem kímélem.
2015. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
61-éves öreg motoros vagyok,de szerintem a motor megbízhatósága sokszor a vezetőjén is múlik.Ha gondozzák a moci meghálálja.Ha valaki nem törődik vele gyilkolja, szaggatja, előbb utóbb a gép meg adja magát.Ha trehány a vezetője akármilyen jó márka egy idő után az is meg adja magát.
2015. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
AZ elsőnek írnám! Ki az a hülye kereskedő aki az általa árult motort fikázza??? Nincs olyan hülye! Ebben neki mi a haszna hogy "jó napot, mi egy motorkereskedés vagyunk ebből élünk, de tudja mit, ne vegye meg mert ez egy st@r! Szerintem ez nem történt meg! Hanem neked mondjuk nem keewayed van hanem valami más olasz vagy japán, és ha már valaki ilyet vesz az már sz@r. Annyira nem lehet az hogyha közúti forgalomban engedélyezik, másrészt a kínaiak közül, és főleg a robogókra gondolok nagyon jó véleménnyel vannak a keewayről és a motowellről. Nincs itt semmi baj, csak a magyar emberek nagy többsége olyan nagy képű hogy már egy hasonló kérdést sem lehet kiírni. Mert ha én azt írom ki hogy "milyen gumit ajánlatok keewayre?" A válasz az semmit, mert az egy szar arra gumit nem érdemes rakni csak az apriliára mert nekem az van oszt az milyen jó, mert nekem rég az van. Elmentek ti a bús piccáb@ nagyképű tizenéves taknyok.
2015. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!