Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire megbízhat...

Szerintetek mennyire megbízható a Keeway TX50? Letettem a segédmotorjogsit, de nem tudom hogy merjek-e ilyent venni. Sok helyen rosszat írnak a Keeway-ről.

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

ne vegyél keeway-t, személyes tapasztalat.

Hibalistám

- indexbúra letört a macskaköves téren

- csörög zörög rajta minden műnyag szar

- ott is rozsdásodik ahol nem gondolná az ember

- a hülye kialakítása miatt egy nagyobb gödör után törik a gyerzyapipa

- műszerfal becicult

- a duda néha magától megszólalt

- a lámpa teljesen széttört a rázkódástól

- besült a henger, mert anyaghiba miatt eltömődött az olajcső


NE VEGYÉL KEEWAY-T!!!

2010. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Öcsém vegyé egy simsont!

Akárki akármit mond nem tudsz mégegy olyan motort mutatni aminek a blokkját felújítod 10000ezer ft-ból!!!!!!!!!!!

Gondolj bele egy robogóba csak egy dugattyú ennyi!

Nembeszélve arról hogy simónál te váltasz, sokkal élvezetesebb vele motorozni nem egyhangú húzom a fülét oszt mén.....

Nagyon olcsó hozzá minden, csak jó helyen kell keresni.

Strapabíró!!!!!!

véletlen elesel egy robogóval mi lesz:

törik mindenféle műanyag szar szét rajta, és festetheted majd újra több 10 ezrekért!!!!, illetve pótólhatod a széttört index, lámpa, meg ilyen olyan búrákat.

Simóva elese mi lex:

jobb esetben semmi fölálítod, leporolod magad és mész tovább....

ha kicsit nagyobbat esel akkor letörik a/elhajlik a lábtartó (1500 ft az új 10 perc alatt lecseréled), vagy ha csak eélhajlott visszakalapálod

ahhoz hogy simón horpadjon a tank/ a dekni má g*cinagyot kell esni! és nagy sebességről, ez (tapasztalataim szerint qurvaritka)

2010. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem 10000 ezer, hanem 10 ezer frtból!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pappmartin válasza:
igaz, a simó tényleg jobb a bátyámnak is azvolt sosem volt semmi baja, emlékszek hogy csak egyszer kellett szerelőhöz vinni. lehet hogy egyes embereknek egy régi fos jut róluk az eszükbe, de legalább minóségi :)
2010. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kínai cég, akik felvásároltak egy olasz gyárat, így olaszok is fejlesztik, nem adnának 2 év garanciát ha xar lenne. (Aprilia SR endurora is 2 év a gari...) Én most akarok venni újan. És úgy érzem nem rossz választás, keress róla teszteket. (Lehet, hogy csak a supemoto verzióról találsz, de ~ ugyan az.) Nekem normális használatra kell, kirándulni és a Bakonyba rohangálni különböző helyekre...

Remélem tudtam segíteni.

2011. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Nekem az első tele után indult. Egy általános karbantartást követően stabilan megy. Hidegen 1 rúgás... vagy "pöccintés" az önindítón. Ajánlom mindenkinek. Nekem hobbi terep motorozásra kellett nem randalírozni és ugratni.) Jó tanács; a hátsó teleszkópot vissza engedtem teljesen -az előfeszítését- így nagyon lágy a kisebb gödröknél is.


Cs!

2012. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!