Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Keeway motormárkáról mi a...

Keeway motormárkáról mi a véleményetek? Megbízható-e?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést személyes sértésnek veszem a motorostársadalom nevében is :D a keeway nem motormárka...a keeway egy sz*r.

szégyen ezt a márkát és a megbízhatóságot 1 szövegkörnyezeten belül emlegetni.

2012. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
vannak tervezési hibái, de ha odafigyelsz rá, akkor nem lesz különösebb baja, gondolok itt arra, hogy olvastam, hogy valakinek beázott az első lámpa többször is, megoldás: vettem egy 3m x 2,5m sátorponyvát, és ha esik azzal takarom le a robogót, meg szakadó esőben nem megyek vele, így nekem még sosem ázott be 2 év alatt
2012. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
azt bírom a legjobban, hogy vannak emberek akik kiadnak valamiért pénzt, aztán totálisan elhanyagolják, és utána mindenféle szarnak elkönyvelik, az én keewayemet nem teszem ki esőnek, hónak, tűző napon sem szoktam kint hagyni, valamint minden tavasszal leviszem a márkaszervízbe hogy a szűrőket tisztítsák/cseréljék, meglegyen a karbantartása, hozzáteszem ez kb 5000ft-ba kerül évente, és még sosem volt semmi baja, sosem hagyott cserben, pedig 2 hónap alatt megyek vele 1000km-t
2012. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bistyák Zoltán válasza:
kedves hellrider! amihez nem értessz ahoz ne szólj hozzá. a keeway az egy igen jó márka.... nekem is van egy focus.. és sohasem volt semmi bajom vele!!!. barátom meg a yamahára nemgyőz költeni... ennyit erről
2014. aug. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem értelek titeket! Írjátok, hogy marha jó motor csak beázik a lámpája meg esőben nem szabad használni meg le kell takarni.Ha a lámpa képes beázni, az már rossz.Nekem Apriliám van, szoktam esőben motorozni, érdekes módon nem ázik be...
2014. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bistyák Zoltán válasza:
én a keewayemet kint hagyom esőben de nem ázik be a lámpája...
2014. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!