Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ vizsga tanfolyan nélkül,...

KRESZ vizsga tanfolyan nélkül, lehetséges?

Figyelt kérdés
Találtam az interneten egy E-Learningnek nevezett tanfolyamot. Ez azt jelentené, hogy be se kellene menni a tanfolyamra, hanem a gépen megnézem az oktató anyagot, és mehetek vizsgára?
2015. jan. 6. 16:42
 1/3 anonim válasza:
Így van:)
2015. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krissztus ***** válasza:
24%

az csinálsz amit jónak látsz :)

de az életbe meg buta leszel mert az sem fogod tudni mi mit szabályoz csak stop tábla álj sárga tábla akor rallyzhatunk.....medtől medig tilos megálni miért tilos:)


aztán jön a vezetés része , és hibázni fogsz mert nem tudod medig tart a hatálya aszabályt kiható elözö táblának.

2015. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de végig kell menni a tananyagon, sikeres fejezetzáró vizsgákat tenni és a végén egy sikeres próbavizsgát. Szerintem nagyon jó dolog, semmivel sem kevesebb, mint bent ülni 30 órán és régi teszteket kitölteni. Én a B jogsit úgy csináltam, hogy bent ültem, viszont diákként megcsinálhattam e-learningen ingyen a kresz tanfolyamot A2-re és szerintem nagyon jó dolog. Itt sem tanul az ember kevesebbet, mint ott, főleg hogy a 8-10 emberből van mindig 2 buta, aki nem érti meg és 5x el kell neki magyarázni. Csak annyi, hogy a gép számolja a tanulással eltöltött időt és minimum 5 órát el kell töltened, mire végigérsz az anyagon. Nekem ez úgy volt meg, hogy felét el sem olvastam, mert tudtam a B-s kreszből, csak azt olvastam el, ami különbözött. Ha valaki odafigyel és végigolvassa, akkor simán eltart 8-10 óráig.
2015. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!