Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha M-re megvan a jogsim és...

Ha M-re megvan a jogsim és leakarom tenni a B-t is akkor lehetséges az, hogy a kresz órákra nem járok be csak a vizsgára?! És igaz, hogy ha 1X letettem a jogsi mellé az elsőbbségít akkor nem kell többet letenni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Be kell járnod mindenképp órára, újra kreszvizsgát kell tenned, az elsősegély az, amit nem kell újra leraknod.
2011. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De azt nem lehet,hogy csak a kresz vizsgára megyek be és az órákra nem?!
2011. dec. 15. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, kötelező részt venned az órákon, mert pl. autóra van egy csomó olyan dolog, amit motornál nem tanultál meg.
2011. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindenben változott a mostani jogszabály..

Én amikor CE meg D kategóriát csináltam nem jártam be tanfoylamra csak vizsgára mentem annó 2005 2008 ban..


Nem tudom hogy van kötelező e a részvétel vagy sem én munka miatt csak vizsgázni tudtam menni! :)


Az elsősegély az végleges!

Legelső vezetési jogosultság kiváltáskor kell, utána azt nem kérik soha azt tudom! :)

2011. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!