Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyalogos átkelő helyen szabad...

Gyalogos átkelő helyen szabad meg fordulni személygépautóval?

Figyelt kérdés
mert holnap kresz vizsgám éesz és gyakorlok egy programmal és azt válaszoltam hogy nem szabad és a gép azt írta hogy igen szabad mert ott nincs megfordulási tilalom...most akkor mi van??? a vizsgán mit válaszoljak ha ez benne lesz??
2015. jan. 18. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
NEM szabad ilyen megfordulni gyalogos átkelőn, már csak a záróvonal miatt sem. Nem tudom milyen programmal gyakorolsz, de elég gagyi lehet...
2015. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
100%

5 helyen tilos megfordulni:

-autópálya

-autóút

-vasúti átjáró

-körforgó

-egyirányú út.

egyszerű szabály,könnyű megjegyezni.

máshol alapból szabad.

2015. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor jól tudtam...de a vizsgán akkor mit fogad el?? mert ez nem gagyi program mert elvileg ilyet használnak a vizsgán
2015. jan. 18. 15:18
 4/4 szántóvető ***** válasza:
amit nem tilt a kresz azt szabad,tehát megfordulhatsz.tanfolyamra nem mentél be?mert ott elmagyaráznak sok mindent és könnyebb úgy tanulni.
2015. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!