Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autós futárként van e legetősé...

Autós futárként van e legetőség arra, hogy olyan helyen álljak meg és hagyjam ott az autót pár percre, ahol egyébként a kresz tiltja? Volt már jópár konfliktusom a rend őreivel azért, mert tilosban álltam meg.

Figyelt kérdés

A város tele van megállni ill. várakozni tilos táblákkal és van, hogy muszáj ilyen helyen leállnom, mert nincs a közelben parkoló, vagy nincs szabad hely.

Futár kollégák? Megoldás a helyzetre?



2015. jan. 20. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát a legtöbben úgy oldják meg amennyire láttam, hogy kidurrantják az elakadás jelzőt, aztán lesz.rják.
2015. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A KRESZ szerint erre nincs lehetőséged.
2015. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig elakadásjelzővel oldottam meg énis, meg valószínűleg ezután is úgy fogom, de múlt héten szóltak ezért is... tudom, hogy kresz szerint nem lehet, ezért érdekelne, hogy a többieknek van e erre ötletük
2015. jan. 20. 17:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Pl.: áruszállítás tábla ér valamit?
2015. jan. 20. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szemétség, de kockáztatnod kell. Aztán vagy megszívod, vagy nem.
2015. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Sárga villogó és megállsz a járdán vagy akárhol.
2015. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisteherre néhány helyen válthatsz rakodótárcsát, és azzal 20 percig várakozhatsz a fizetős parkolóban és a rakodóhelyeken. A megállni tilos ellen tényleg csak a sárga villogó működik, vagy sétálsz távolabbról.
2015. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tilos!
2015. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!